Skocz do zawartości

Zestaw ćwiczeń.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Niestety posiadam na sobie tak zwaną tłuszczową oponkę :roll::cry: i tzw.nadmiary na klacie(cyce),a jak wiadomo zbliża się lato i chciał bym schudnąć. Potrzebował bym,aby ktoś z was ułożył mi jakie ćwiczenia mam wykonywać i w jakiej kolejności oraz długości. Posiadam tą taką sprężynę do naciągania ,a także piłkę do ćwiczeń. Również teraz dosyć często grywam w piłkę na podwórko z sąsiadem i siostrą,a także jeżdżę na rowerze. Oczywiście nie jestem jak jakaś świnia spasiony,ale coś tam z nadmiarów jest niestety :roll: .

Pozdrawiam :razz: :razz: :razz: i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jakie ćw. prócz brzuszków wykonywać i po ile razy w jakich odstępach czasowych? Jakaś specjalna dieta czy wystarczy się trzyma 5 posiłków dziennie?  Co na klatkę prócz tej sprężyny co pisałem wyżej?

Pompki,jak masz możliwość to podciągnięcia .Diety specjalnej nie musi być ,jedyne co to nie jeść ciężkostrawnych posiłków na noc.Odstępy czasowe 2 min.Na każdą partię mięśni po 3 różne ćwiczenia ,serii 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zawiera najwięcej protein? Co zawiera najwięcej węglowodanów? Co jeść najlepiej,a czego nie? Czy do wakacji jest jeszcze szansa,aby zrzucić choć połowę opony i cycki? Jak tylko woda będzie ciepła to będę dużo pływał,bo to uwielbiam,a poza tym do morza mam 400m :razz::twisted: .

Edytowane przez p.Agassiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile po posiłku muszę czekać,by móc robić sensowne ćwiczenia?

 

Brzuch to jeden z trudniejszych tematów do ogarnięcia jeżeli chodzi o wygląd.Podpowiem Ci tylko aby ćwiczyć go na pusty żołądek ,najlepiej po spaniu przed śniadaniem.W tedy spala się tkankę tłuszczową.

Dziennie samych brzuszków robię około150 w dwóch seriach(około 1600i 2200) i póki co zakwasów nie ma. Dodatkowo ćwiczenia na klatę i biceps ze sprężyną. Jeżdżę również na rowerze i gram w piłkę na podwórku,a także ćwiczę intensywnie na w-f ie(nożna). Staram się możliwie dużo spacerować,a także postaram się dziennie biegać około 2 km do sąsiedniej miejscowości i z powrotem ,a jak woda się tylko nagrzeje to pływanie do oporu. W poprzednim roku zaczynałem od połowy czerwca. Jedzenie takie jak wcześniej tyle,że bez słodyczy, no może raz na jakiś czas czekolada oraz ciągle woda .Dziennie z 5/6 posiłków bez podjadania. Nie chcę mieć deski zamiast brzucha,ale choć trochę chcę wyglądać jak człowiek.

Pozdrawiam.

Edytowane przez p.Agassiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem treningi 2 kwietnia, do niedzieli zgubiłem 9 kg, 2 - 3 razy w tygodniu biegam, w tej chwili 5 - 6 km, 2 razy w tygodniu siłownia (niestety nie mogę więcej bo pracuję w delegacji i tylko w delegacji chodzę na siłownię) + prace w domu na działce np. rąbanie drzewa.

Co do jedzenia to nie podjadam i nie jem późno wieczorem ostatni posiłek najpóźniej o 18 - 19 i jem dużo warzyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zawiera najwięcej protein? Co zawiera najwięcej węglowodanów? Co jeść najlepiej,a czego nie?

 

Proteiny - jajka i mięcho, najlepiej kurczak ;P Mleko.

Pieczywo, ziemniaki, makarony - jak najmniej i najlepsze by były pełnoziarniste.

Słodycze i cukier - wyrzucić. ;p

 

Edytowane przez Ren86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja nie mam potrzeby pić w trakcie biegu, ale picie to normalna rzecz.

Zaczynałem od 1.5 km takiego udawanego biegu bo po 300 m była pierwsza zadyszka.

Teraz przebiegam 5 km w miarę spokojnie, co bieg staram się zwiększać dystans o kilkaset metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam jeszcze do Was takie pytanie,a mianowicie dziennie biegam około 2/3km(w ciągu całego dnia,a nie podczas np. wyznaczonej na to godziny)w okolicy domu(piłka/ganianego itp.),dobrze? Powiedzcie mi ile km powinienem dziennie przejeżdżać na rowerze(kocham jazdę rowerem). Na dniach kupuję licznik więc będę wiedział,a w dodatku powiem,że nie będę upraszczał sobie tego zadani,gdyż będę w miarę możliwości jeździł na najcięższych przerzutkach nie obijając się,a cisnąc w pedały ile sił w nogach,a w dodatku postaram się specjalnie wybierać trasy gdzie jest możliwie najwięcej wzniesień.  Podpowiedzcie mi co jeszcze mam wykonywać. Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...