Skocz do zawartości

Gdzie kupić bojownika?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić ten temat więc wybrałem ten dział. (jak źle to sorki :) )

Otóż moja dziewczyna zaraziła mnie hoplem na punkcie bojowników do tego stopnia, że planuje założenie drugiego akwarium (25l) dla bojownika i o tyle o ile już wszystko wiem na temat hodowli i obchodzenia się z tą piękną rybą to nie mam pojęcia gdzie najlepiej kupić bojownika :) zależało by mi na odmianie kolorystycznej butterfly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, z bojownikami jest niesamowicie........_Cienko. Swego czasu- akurat nie przepadam za nimi, ale kupowałam w celach stricte utylitarnych jednego do swojego akwarium. Właściwie prawie wszędzie mamy zwykłe niebieskie kundelki.

W jednym łódzkim sklepie widziałam podobnego do tego (oczywiście cena odpowiednia, kosmiczna):

 

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ7OSMCU2VODdOIU6NcSauSjkJIpCoKhRCTFLcawbC7MiE3PfmR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda odmiana kolorystyczna "Butterfly" ?

 

Nie podając miasta zamieszkania nie oczekuj dużej ilości odpowiedzi. Jeżeli zależy Ci na porządnym hodowlanym bojowniku to musisz mieć namiary do hodowcy, który się tymi rybami zajmuje.

 

Na giełdach znajduje się perełki, ale czasem jest koszmar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...