Skocz do zawartości

Sklepy online


Tomo_HKS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wracam do mojego hobby z młodości i potrzebowałbym zrobić większe zakupy, chodzi mi głównie o akcesoria, oświetlenie, pokarmy.Ze względu na spora przerwę, nie ma za bardzo rozeznania, moglibyście polecić jakieś sklepy akwarystyczne online? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę z reklamą i wspomnę o sklepie Clarias, są na allegro, ale kupując przez ich stronę jest trochę taniej (w końcu allegro pobiera prowizję). Ktoś tu na forum ostatnio polecał ten sklep, ja tylko do tego dołączę - bezproblemowa obsługa, szybka wysyłka (podobno, bo ja akurat odbieram u nich osobiście) i ceny dość przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę z reklamą i wspomnę o sklepie Clarias, są na allegro, ale kupując przez ich stronę jest trochę taniej (w końcu allegro pobiera prowizję). Ktoś tu na forum ostatnio polecał ten sklep, ja tylko do tego dołączę - bezproblemowa obsługa, szybka wysyłka (podobno, bo ja akurat odbieram u nich osobiście) i ceny dość przyzwoite.

 

Również polecę tego sprzedawcę. Towar kupiłam na allegro, przesyłka doszła na drugi dzień :)

Jeśli chodzi o internetowe sklepy to też uważam że trzeba się rozejrzeć na allegro. Możesz wybrać najtańszy produkt spośród wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Polecam sklep internetowy Neo24.pl. Wiem, że kojarzy się on głównie ze sprzętem rtv i agd. Dział akwarystyczny jest tam całkiem dobrze rozbudowany. Można tam kupić same akwaria i ich wyposażenie, a także pokarm dla rybek.Dodatkową zaletą są rabaty i darmowa przesyłka powyżej 100 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jesli chodzi już o sklepy akwarystyczne to mam w planach założyć tylko niestety jest ich coraz wiecej. Chce skorzystac z oferty D***m myslicie ze skorzystanie z usług firmy zajmujaca sie pozycjonowaniem bd dobrym rozwiazaniem?

 

Po pierwsze primo to w klawiaturach zazwyczaj występuje taki magiczny klawisz: Alt Gr. Tutaj preferujemy jego używanie, zwolnienia lekarskie nie są honorowane.

Po drugi primo to prawie się udało, ale jak chce się reklamę i dobre pozycjonowanie to trzeba napisać maila do właściciela serwisu i zamówić banerek.

A po trzecie primo (chociaż to chyba bez znaczenia w tym przypadku) to dobre sklepy bardzo szybko się pozycjonują pocztą pantoflową zadowolonych klientów. /ahr/

Edytowane przez ahr
Pisownia i reklama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd to oburzenie :eek:  Będę na drugi raz pamiętać o wszystkich ąśęć, jednak pomyśl, że ktoś może być zagranicą a tam nie posiadają tejże możliwości. Jeśli chodzi o rzekomą reklamę, mylisz się, ponieważ spytałam uprzejmie nt firmy pozycjonującej w celu zaczerpnięcia jakichkolwiek informacji na ich temat.

Pozdrawiam i zalecam wyluzować :):-?

 

Ja jestem za granicą i mam taką możliwość, więc w czym problem? Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...