Skocz do zawartości

Skomentujcie zminy w obsaddzie


Jaśko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium ma 48l, na tą chwilę mam 6 dorosłych ale stosunkowo młodych jeszcze samców gupika, 6 krewetek amano i 2 helenki. Zamierzam do do tego zestawu dołożyć samicę bojownika syjamskiego. O ile o gupiki jestem spokojny to nie wiem jak samica bojownika ma się z krewetkami i helenkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci sama samica, samce są ładniejsze, do tego samicę powinno trzymać razem z samcem np. Harem 1+2 ( żeby samiec miał co robić, przy okazji doczekasz się młodych, takie moje zdanie) :D

Jakie wymiary akwarium.

To czy samiec jest ładniejszy czy samica to kwestia filtra indywidualnego (z psychologii). A wracając do tematu ryb, samica mi właśnie po to właśnie o czym pisałeś chwilę wcześniej :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci sama samica, samce są ładniejsze, do tego samicę powinno trzymać razem z samcem np. Harem 1+2 ( żeby samiec miał co robić, przy okazji doczekasz się młodych, takie moje zdanie) :D

Jakie wymiary akwarium.

To czy samiec jest ładniejszy czy samica to kwestia filtra indywidualnego (z psychologii). A wracając do tematu ryb, samica mi właśnie po to właśnie o czym pisałeś chwilę wcześniej :D.
Więc masz samca....

A ty szukasz porady czy zaczepki?? bo jakoś sens tego wątku sam rozmyłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez złośliwości z mojej strony.

Akwarium ma 48l, na tą chwilę mam 6 dorosłych ale stosunkowo młodych jeszcze samców gupika, 6 krewetek amano i 2 helenki. Zamierzam do do tego zestawu dołożyć samicę bojownika syjamskiego. O ile o gupiki jestem spokojny to nie wiem jak samica bojownika ma się z krewetkami i helenkami.

W pierwszej wypowiedzi napisałem co mam i jakie zmiany chcę zrobić.

W temacie napisałem:

Skomentujcie zminy w obsadzie

NIE PROSIŁEM O SKOMENTOWANIE CZY SAMIEC JEST ŁADNIEJSZY CZY SAMICA dlatego też nie oczekiwałem wykładu na temat urody ryb. Czytanie ze zrozumieniem I klasa Szkoły Podstawowej.

Proszę o zamknięcie tematu, poszukam bardziej wyczerpującej odpowiedzi gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...