Jump to content

Rośliny w wiadrze


 Share

Recommended Posts

Witam,

Dzisiaj miało przyjść zamówione przeze mnie akwarium 240l. Niestety zostało one stłuczone gdzieś na magazynie i sprzedawca musi wysłać nowe. Przez majówkę i dni wolne od pracy baniak dotrze dopiero w przyszłym tygodniu, czyli mniej więcej za tydzień. Problem jest w tym że dzisiaj przyszły również zamówione roślinki ponad 200 sztuk. Nie ma na nie miejsca w 72l i muszą siedzieć w wiadrze. Pytanie jest takie czy po tak długim pobycie tam będą się nadawały do posadzenia. Wiadro wiadomo jak wiadro.. Woda zimna, a roślinki, które są na samym dole nie mają dostępu do światła.

Jestem wściekła ponieważ dzisiaj wszystko miało wystartować a boję się że będę znów musiała wydawać pieniądze na nowe rośliny bo te zginiją. :x

Link to comment
Share on other sites

No można powiedzieć że tylko 72l się nadaję. 63l to krabarium ( no chyba że jako przekąska ;) ) a 25l jest już zlikwidowane. Postaram się coś tam upchnąć. A są może rośliny, które raczej na pewno nie przetrwają w wiadrze ? To w pierwszej kolejności przełożę właśnie te.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przełożyłam roślinki do akwarium. Wszystkie. Nie wiem czy utrzymają formę, miejmy nadzieję że tak ponieważ wszystkie roślinki, które już były w akwarium nie mają dostępu do światła. Niestety albo jedne albo drugie. Nowych roślinek jest więcej więc postawiłam na nie.

 

Dziękuje za wszystkie porady :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...