Skocz do zawartości

Jak wyłapać małe krewetki?


pinakolada
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Mam małe RC ok 5-7mm i gęsto obrośnięte akwarium. Posiadam również czyste Sakury i nie chcę żeby się skrzyżowały (dodam że nie wiedziałam że mam małe, bo dorosłe wydałam 2 tygodnie wcześniej). Jedynym pomysłem jaki mi przychodzi do głowy jest wciągnięcie ich wężykiem do mniejszego akwarium. Co myślicie? Macie jakieś sposoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innego wyjścia nie mam, a nigdy tak ładnie mi wszystko nie rosło jak teraz i miałabym grzech jakbym to wszystko rozwaliła. Krewetki muszę wyłapać żeby się z sakurami nie krzyżowały.

Plan był inny:) One w ogóle nie miały się wykluć u mnie. No ale co poradzić, z jednej strony fajnie bo to były moje pierwsze maluchy a z drugiej teraz robota dodatkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tematem rozmnażał ktoś krewetki hummel? Mam 7 sztuk mają po ok 1,5 cm ale nie widzę żeby coś tam się między nimi działo. Raz widziałam niby jak samiec wszedł na samiczkę (chyba to była ona) trwało to jakieś 2 sekundy i było 3 dni temu ale nie widzę jajeczek. Możliwe że jeszcze są za młode? Ciężko mi określić po rozmiarze bo nigdy ich w realu nie widziałam, dopiero u mnie w akwarium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...