Skocz do zawartości

Zbiornik 120l + Paletki


misiulegia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej poczytać o wymaganiach danego gatunku ryb. Nawet w książkach z przed 30 lat jest napisane, że dla palatek minimum 240l.

A po co męczyć zwierzaki? Z własnego doświadczenia wiem, że przy zakładaniu akwaria, potrzeba dużo pokory i posłuchania dobrych rad doświadczonych akwarystów. I przy takim podejściu, będą najlepsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Byłem ostatnią w sklepie akwarystycznym i Mieli tam parkę paletek wraz z innymi rybami.

Więc chyba można??

Tak widziałeś i zamierzasz brać nich przykład a oni tak zrobili bo wiedzą że jak je wsadzą do akwarium np. 500l to nikt nie kupi bo ktoś widzi na oko w jakim akwarium pływają i co niektórych nie stać na taki litraż i wgl.

Ale może z innego powodu je tam wepchali, może szybciej schodzą, nie wnikam.

Faktem jest że dyskowce jeśli o nich mowa wymagają bardzo dużych zbiorników, myli się ten kto twierdzi że dwie pary dla ryby stadnej to wystarczająca ilość- od 6 sztuk należy mówić o stadzie.

A wracając do paletek, w tym akwarium możesz takie trzymać.

http://www.dwslogistic.pl/aukcje/tenis/ ... ndard2.jpg 8-)

Zwróć uwagę na piękne wybarwienie i kształty.

Edit.

Swoją drogą, mam akwarium 4x większe i nawet nie pomyślał bym o paletkach gdyż rośliny tyle miejsca zajmują że, nie miałby by gdzie pływać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...