Skocz do zawartości

witam pilne obsada dla 50l


grzes1226
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy potrzebuje odpowiedzi fachowej mam akwarium 54l wszystko przygotowane od 2tyg teraz tak chce mieć parke molinezji,parke gubików,parke kakadu,4 kiryski, ślimaczek helenka, i parke bojowników roślinki mam żywe i sporo kryjówek starczy dla karzdego:) filtr kaskadowy+standardowy z napowietrzaczem 26c ogulnie bosko wracam do akwarystyki po 8latach i sie troszke po zmieniało oczywiście niespoczne na 54l trwają negocjacjie z żoną:)

 

nemo130: Pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci już mówię, że tak być nie może.

 

Jak wracasz po 8 latach, to od razu wrzucam Cię na głęboką wodę:

-sprawdź pH, GH, KH wody kranowej i/lub w akwarium - są do tego testy, wodociągi też badają swoją wodę. Potrzebny jest komplet parametrów. Samo pH, albo GH nie jest satysfakcjonujące.

-podaj jaki masz materiał na dnie: piach, żwir, torf?

-jakie jest oświetlenie?

 

Nie kupuj żadnych ryb na razie. Jeśli masz którekolwiek z wymienionych, to na wszelki wypadek znajdź im nowy dom, albo dowiedz się czy możesz zwracać do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wymiarów nieznam a metrówki nie mam ale wlazło mi 50lwody i jest jeszcze 3cm nie dolane, molinezje z ogonkami w krztałcie księrzyca czarne w plamki srebrne. zalerzy mi na tym co opisałem czy wszystko może zostać czy są jakies gróbe przeciwskazania czy moge coś dodać? itp

 

nemo130: Regulamin! +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO TYLKO SAMIEC BOJOWNIKA :evil: A MOLINEZJE MIAŁEM JUZ W 60L I BYŁO OKI ŻYŁY U MNIE KIEDYŚ I BYŁO IM DOBRZE ROZMNAŻAŁY CAŁY CZAS RAZEM I NIGDY NIE CHORWAŁY DLATEGO MOLINEZJE ZOSTANĄ A ŻONA ZMIEKNIE I ZA 3MIESIĄCE BEDA MIAŁY 120L:)

 

nemo130: Regulamin!

Samiec bojownika nie musi być sam,mogą razem z nim być 2 samiczki,albo 8 razbor klinowych i np. 5 krewetek amano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...