Skocz do zawartości

KIEDY BĘDZIE RODZIĆ ( WIDEO)


dejwww
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Muszle zatwardzają wodę. Wyjąć.

2. Zamek stanowi zagrożenie dla ryb. Wyjąć.

3. Kamerę trzymać odpowiednio, lub skorzystać z odpowiedniej opcji na YT.

4. Jaki litraż ma akwarium? Wygląda na za małe na miecze.

5. Do góry nogami to jest do góry nogami, tu jest bokiem.

6. Koty się kocą, krowy się cielą. Ryby się nie kocą.

 

A i bym zapomniał: 18 dni, 13 godzin, 24 minuty i 15 sekund. Tik tok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za 2-3 tygodnie.

Po czym, to stwierdziłeś? Tak na oko?

 

Zostaw ją, będzie miała się wykocić, to się wykoci, na pewno jakieś młode się uchowają, ja nie wsadzałem żadnej mieczycy, do kotnika i młode żyły średnio 5 się uchowało do wielkości 10 cm :D

 

A ja właśnie nie chce 5 tylko więcej ostatnio rodziła nie wiedziałem kiedy to tylko 1 się uchowała...

Akwarium 120 litrów to raczej nie małe ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzą-OK., ale od lat to sformułowanie ( kocą się,jest kotna) funkcjonuje i wiadomo o co chodzi ;)

To jak z "Glonojadem"... :P

 

A ja właśnie nie chce 5 tylko więcej ostatnio rodziła nie wiedziałem kiedy to tylko 1 się uchowała...

 

To urodzi mniej więcej +/- miesiąc po tym jak nie wiedziałeś kiedy. :P

 

120 jest ok. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za 2-3 tygodnie.

Po czym, to stwierdziłeś? Tak na oko?

 

Zostaw ją, będzie miała się wykocić, to się wykoci, na pewno jakieś młode się uchowają, ja nie wsadzałem żadnej mieczycy, do kotnika i młode żyły średnio 5 się uchowało do wielkości 10 cm :D

 

A ja właśnie nie chce 5 tylko więcej ostatnio rodziła nie wiedziałem kiedy to tylko 1 się uchowała...

Akwarium 120 litrów to raczej nie małe ???

A co niby z wosku wróżyłem? Przecież datę miotu można określić tylko znając datę zapłodnienia, albo po wielkosci brzucha.

Oczywiście najlepiej rybkę przełożyć wcześniej, żeby przed porodem nie stresowała się. Jeżeli długo nie wykoci się można w osobnym akwarium podmienić dużą ilość wody (do 50%) na świeżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...