Skocz do zawartości

Giełda akwarystyczna w Katowicach


Pauline
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Czy jest na forum ktos kto wybiera się w poniedziałki na giełdę zoologiczna w katowicach? szukam kogos kto ma zarejestrowana firmę, z kim mogłabym wejsc na teren giełdy, planuje większe zakupy, oraz zakup krewetek ktorych nie potrafię znalezc z sklepach zoologicznych. O góry dziekuje za odpowiedzi. Bylabym wdzieczna gdyby znalazł się ktos kto wybiera się na giełdę

 

Zwróć uwagę na pisownię//lopezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Czy jest na forum ktos kto wybiera się w poniedziałki na giełdę zoologiczna w katowicach? szukam kogos kto ma zarejestrowana firmę, z kim mogłabym wejsc na teren giełdy, planuje większe zakupy, oraz zakup krewetek ktorych nie potrafię znalezc z sklepach zoologicznych. O góry dziekuje za odpowiedzi. Bylabym wdzieczna gdyby znalazł się ktos kto wybiera się na giełdę

 

Zwróć uwagę na pisownię//lopezz

Większość właścicieli sklepów zoologicznych w twojej okolicy zaopatruje się właśnie na tej giełdzie ale nie licz na to , że ktoś weźmie Cię ze sobą żebyś zrobiła sobie tańsze zakupy. Jedyne co możesz zrobić to dogadać się z którymś ze sprzedawców z okolicy , zrobić listę rybek , krewetek, roślinek i wtedy może po niższej cenie Ci to sprowadzi. Nie dziw się , że nie może wejść tam sobie każdy ot tak bo wtedy sklepy zoologiczne byłyby niepotrzebne. Hmm ale w zasadzie może byłoby to dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, we Wrocławiu na giełdę może wejść każdy. Bilet wstępu 5zł.....

No to bajerancko , też bym chętnie nawet zapłacił za takie wejście niestety w Katowicach tak się nie da.

Słyszałem , że jedynie pod koniec giełdy jak się"coś odpali" ochronie to można wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość właścicieli sklepów zoologicznych w twojej okolicy zaopatruje się właśnie na tej giełdzie ale nie licz na to , że ktoś weźmie Cię ze sobą żebyś zrobiła sobie tańsze zakupy. Jedyne co możesz zrobić to dogadać się z którymś ze sprzedawców z okolicy , zrobić listę rybek , krewetek, roślinek i wtedy może po niższej cenie Ci to sprowadzi. Nie dziw się , że nie może wejść tam sobie każdy ot tak bo wtedy sklepy zoologiczne byłyby niepotrzebne. Hmm ale w zasadzie może byłoby to dobre...

 

 

Nie chodzi tylko o ceny w sklepach zoologicznych, objechalam chyba wszyskie sklepy zoo w okolicy. pomijając niekompetencję i niewiedzę większości pracownikow tych sklepów (nie wszystkich, niektorzy naprawde znali się na rzeczy), po spytaniu czy jest mozliwosc sprowadzenia dla mnie krewetek atya gabonesis lub karpi koi odpowiedzi byly w wiekszosci "że chyba mozna dostać" "że nie wie". bylabym w stanie nawet zaplacic za mozliwosc wejscia z kims :) jako za mozliwosc zobaczenia co mozna tam dostac, i wybrac interesujace mnie osobniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, we Wrocławiu na giełdę może wejść każdy. Bilet wstępu 5zł.....

rozważałam wybranie się na giełdę we Wrocławiu lub Krakowie jednak aktualnie jestem bez samochodu wiec słabo.

rozumiem ze właściciele sklepów zoologicznych raczej niechętnie by wzięli kogoś jako os towarzysząca ale słyszałam ze nie trzeba miec sklepu zoo a jakąkolwiek działalność detaliczna. Może ma ktoś swoja firmę, niekoniecznie związana z akwarystyka i chętnie by się wybrał na giełdę ? :) słyszałam, że aby wejsc należy mieć ze sobą nr regon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...