Skocz do zawartości

opcja szukaj


hipcio_stg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w związku z ostatnimi zmianami na forum odświeżę temat.

 

Przez dodanie podforów dwukrotnie zwiększyła się liczba miejsc do przeszukiwania postów. Tabela w której się je wybiera jest bardzo mała i jej czytelność się ograniczyła. Będzie to kolejne utrudnienie dla nowych/świeżych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że sporo forumowiczów jest bardzo młodych (10-14lat co można wywnioskować czytając posty)

Choćby ja;], a po drugie jestem 100% na tak, bo nie raz mi powiedzieli, że to już było, a ja nie widze nic takiego ciekawego na wyszukiwarce(dziękuję modom i userom, którzy kiedy temat już się powtarza dają linki do starego).

EDIT:

każdy sypie jakimś pomysłem- szkoda tylko że nie ma komu ich wykonać ;)

co do wielkości i litrażu dla danych rybek- większość informacji jest w encyklopedii super akwarium. Powiedzmy sobie szczerze- jeśli ktoś nie chce się dowiedzieć o rybkach i ich wymaganiach to nawet specjalne tematy nie pomogą. Tak idiotyczne pytania (np. o te 3 skalary w 30L) zadają osoby które dopiero co zarejestrowały się na forum- a dzień później już ich tutaj nie widać.

Noo tutaj też 100% tak. Nieraz widziałem kolesi, którzy dali jednego posta, później inne usery odpowiadają, a on nic nie odpowie i koniec z tym forum, bo już wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np. Osoby, tóre nie logują sie tutaj od onad pol roku- roku to nie mozna im usunąc kont?

Tutaj też sie sprzeciwie bo niekiedy mogą wystąpić zdarzenia losowe np.przeprowadzka,ciężka choroba,wracam po pół roku a mnie już tu nie ma :shock:

Pół roku to zdecydowanie za krótko by kogoś stąd usuwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z reguły nie usuwa się kont forumowiczów ! Może ktoś miał jakieś zdarzenie losowe i zajrzy tutaj dopiero za pół roku, za rok .Więc nie będzie zakładał nowego konta . Usuwając na czyjeś życzenie konto ,powinniśmy usunąć wszystko : wpisy,zdjęcia........i co potem ? Czytacie jakiś temat a tam brak części postów i co wtedy ?? Całkowite usunięcie użytkownika z forum , nie jest takie proste jakby się mogło wydawać .Wiem , że zaraz powiecie o osobach które są nieaktywne od roku i nic nie napisały albo coś w tym stylu ;) . Popatrzcie się na to z drugiej strony, każdy ma prawo tu założyć konto i zaglądać na nie kiedy ma na to ochotę .Nie można kogoś zmuszać na siłę do logowania się co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...