Skocz do zawartości

Rybki się boją


Soyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym, że jak podchodzę do akwarium rybki uciekają w kąt... nie wiem czym to jest spowodowane..... . Jeśli chodzi o akwarium jest to 96 litrowe akwarium trzymam w nim pyszczaki 5 w tym 3 meeki 2 kiryski i 1 kiryśnik. Schronienia sa 2 jeden to dzban obrocony do gory nogami druga kryjówka to skałki. Filrt Penn-Plax ZEWN. CASCADE 500 i napowietrzacz, parametrów nie sprawdzałem, ale na wyplate mam zamiar kupic( zdaje mi sie ze paramerty wody nie maja za duzo wspolnego), owietlenie to swietlowka biała, lokalizacja(i tu chyba jest problem) w koncie tam gdzie jest najsilniejszy bas, moze przez jakis czas wylaczyc bas ?? doradzcie co zrobic pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lokalizacja(i tu chyba jest problem) w koncie tam gdzie jest najsilniejszy bas, moze przez jakis czas wylaczyc bas ??

Możesz wyjaśnić ten "bas", tam jakiś głośnik stoi? Przepraszam jeśli to ja teraz głupie pytanie zadałem ale nie rozumiem.

 

Długo to akwarium już działa?

Jak długo rybki już w nim żyją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden glosnik nie stoi ,bas wydobywa sie z tuby pod biurkiem, a akwarium znajduje się w przeciwległym kącie, pokoju za dużego nie mam. Rybki żyją w nim od kilku miesięcy ,a akwarium dziala od ponad roku, tylko raz robilem calosciowa wymiane wody, robie tylko podmianki ok 20% mniej wiecej co poltora trygodnia, ogolnie rybki sa w bardzo dobrej kondycji, meeki ladnie walcza, u pyszczaków zauwazylem ala "tarło" tak to wyglada przynajmniej, "kopia" dziury w piachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...