Jump to content

Sklepy-małopolska.


Recommended Posts

Cześć : )))

Otóż te pytanie kieruję do osób które mieszkają w województwie małopolskim lub są w stanie mi pomóc.

Potrzebuję namiarów na stronę sklepu, aukcje danego sprzedawcy etc. który sprzedaje akwaria itp.

Jak każdy wie, ciąć koszty trzeba w miarę uczciwości a dokładnie chodzi mi o przesyłki, tracić po 100 zł za wysyłkę dużego szkła + ew. możliwość uszkodzenia, późniejsza odsyłka i te sprawy po prostu wkurzają. U mnie w mieście chcą bardzo dużo za xxx baniak który mnie interesuje, praktycznie 300 zł więcej niż na allegro ;x

Sklep " roślinyakwariowe.pl " ( sklep w Krakowie ) odpada, nie dość że ceny są bardzo duże to jest ciągle przez telefon męczą i zawracają głowe żeby to wybrać "Optiwhite" za które trzeba płacić dwa razy więcej ehh...

Ktoś może pomyśleć, a za paliwko kto zapłaci ? żeby kogoś nie swędziło te pytanie ...

Link to comment
Share on other sites

O jakie wielkie chodzi Ci akwarium i gdzie dokładnie mieszkasz. Ale szczerze to na allegro Cię taniej wyjdzie kupić, mówiąc o kosztach niż samemu autem jechać. Dodatkowo przesyłkę masz ubezpieczoną. Ja sam zamówiłem niecały rok temu 240l i w sumie byłem zadowolony. Na pewno taniej mnie to wyszło niż w sklepach w mojej miejscowości, oczywiście wliczając w to przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam w Limanowej, za paliwo nie pokrywam kosztów bo jeśli sklep będzie w okolicach Krakowa lub po drodze to w sam raz, bo w Krakowie jestem co tydzień, jako osoba towarzysząca więc zapakować do kombiaka akwarium nie problem.

Ja chce kupić albo 375l lub 450l ( standard wymiary ), ogólnie chodzi o oszczędność bo koszta założenia takiego baniaka nie są małe, więc 100 zł to bardzo dużo:)

Chodzi mi o takie sklepy gdzie mają właśnie niskie ceny, np. na allegro są sprzedający którzy mają ceny baniaków prawie o 100zł różnicy, właśnie o takie sklep mi chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze zakładając taki baniak to 100 zł to kropla w morzu :D Jedynym sensownym rozwiązaniem jakie mi przychodzi do głowy to znalezienie allegrowicza z okolic co sprzedaje. Wątpię, abyś znalazł lepszą cenę. Możesz zapytać jeszcze u szklarza choć jak zadałem pytanie o akwarium ostatnio u jednego to powiedział, że taniej mnie wyjdzie w sklepie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...