Skocz do zawartości

Czy wędkujecie?


szak123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko do was ja to łapię rybki całe życie na wędkę teleskopową oraz spining, ale chciałbym kupić sobie tego bata jak tym się łowi nawet tego nie widziałem na żywo. Możecie coś poradzić doradzić co i jak ?

ja łowię na bata dałem za niego 59 zł ma 8 metrów fajna zabawa tylko refleks trzeba mieć bo z reguły na ciasto łowie, co do obsługi to prosta sprawa bierzesz bata który na szczytówce ma oczko do ktorego przywiązujesz zestaw tzn żyłkę ze spławikiem itp.. a takowy zestaw również można już gotowy kupić w wędkarskim'] pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wędkowaniem to tak jest zauważyłem pewną niepoprawność w moich wypadach na ryby.

Mianowicie: Jeśli jeżdżę na ryby z bratem to ja łowię więcej a jeśli zabieramy kuzyna to wtedy tylko on łapie ryby, a hałasu robi tyle co nie miara, co chwile plącze żyłkę itp itd... I gdzie tu sprawiedliwość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jeszcze pytanko co do bata jak tym zarzucać to niema kołowrotka i nic. Np taki 8m bat to jakiej długości jest zestaw (żyłka z spławkami itp.) i mam rozumieć, że to wygląda w ten sposób, że to jest uwiązane na końcówce bata na szczycie tak? Sorki jak kogoś drażnią moje pytanie ale szczerze jak już z kumam o co Kaman i połapie troszkę to może kiedyś ja komuś pomogę (prosił bym instrukcje wersja "blondi")

 

A co do połowów to samemu jak pójdę to coś zawsze chapnę nawet coś małego innego niż ukleja, ale jak z młodym szwagierkiem pójdę to tylko słyszę "Radek Radek chodź! bo poplątałem" zaś jak z sąsiadem i jeszcze jego autem to mu 5 minut nic nie bierze i już jedziemy w następne miejsce i tak 5 razy przeprowadzka aż nadchodzi moment, że czas do domu wracać i jak zawsze zero. Sam to się zaszyje w trzciny jakieś nic nie bierze to nic, ale nikt mi nie stęka nad uchem i w końcu coś tam zawsze się pyknie.

 

Jeszcze taka jedna sprawa, podajcie swoje przepisy na ciasto wędkarskie proporcje mniej więcej itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mierzej zalezy od cibie bo mozna lowic zestawem skroconym badz tez o dlugocsi nieco krotszej od wedki a zylke sie montuje na sztuwce za pomoca specjalny lacznki badz tez lacznki z gumami amortyzujacymi odjazy ryby a zarzucasz za siebie proste albo poprostu kladziesz zestaw na wpde przy zestawoe skroconym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...