Skocz do zawartości

Czy wędkujecie?


szak123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie to jest syf w odrze co mozna powiedziec ogladalaj swoje zylki ktore po kilku polowach w odrze sa juz zniszczone w porownaniu do bobru jesli chodzi o jakosc wody to bajka hehe ale jesli chodzi o zasobnoas ryb to odra gora

Powyżej Wrocławia Odra ma bardzo dobrą jakość wody, poniżej już trochę gorzej. Thugdogg, nie zgodzę się z Tobą co do tego syfu. Bardzo dużo wędkowałem na Odrze w okolicach Krosna Odrzańskiego i jakoś nie zauważyłem pogorszenia się jakości żyłki z tego powodu. Najczęściej to jest tak, że żyłka jest kiepskiej jakości. Przekonałem się na własnej skórze kupując w sklepie u znajomego. Kupiłem u niego żyłkę za 25 zyli, a drugą sprzedał mi za symboliczną złotówę i zaznaczył, że ta za zyla to jest do porównania jakości. Uwierz mi, nie wytrzymała niedużego szarpnięcia na węźle. Przyczyna prozaiczna - przeterminowanie. Jak widać i tu kantują jak tralala . . . Tylko od uczciwości sprzedawcy zależy co Ci poda. Dodam więcej. Na tą samą żyłkę wędkowałem w Adriatyku, potem po powrocie do Polski nie zmieniałem jej. W tym sezonie zauważyłem że traci swoje właściwości. Wyrzuciłem około 40metrów i przewinąłem od drugiej strony. Poza tym, że trochę czasu trzeba żeby się "rozprostowała" nadal jest elastyczna i wytrzymała. Wniosek nasuwa się sam, warto zainwestować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to jest syf w odrze co mozna powiedziec ogladalaj swoje zylki ktore po kilku polowach w odrze sa juz zniszczone w porownaniu do bobru jesli chodzi o jakosc wody to bajka hehe ale jesli chodzi o zasobnoas ryb to odra gora

Powyżej Wrocławia Odra ma bardzo dobrą jakość wody, poniżej już trochę gorzej. Thugdogg, nie zgodzę się z Tobą co do tego syfu. Bardzo dużo wędkowałem na Odrze w okolicach Krosna Odrzańskiego i jakoś nie zauważyłem pogorszenia się jakości żyłki z tego powodu. Najczęściej to jest tak, że żyłka jest kiepskiej jakości. Przekonałem się na własnej skórze kupując w sklepie u znajomego. Kupiłem u niego żyłkę za 25 zyli, a drugą sprzedał mi za symboliczną złotówę i zaznaczył, że ta za zyla to jest do porównania jakości. Uwierz mi, nie wytrzymała niedużego szarpnięcia na węźle. Przyczyna prozaiczna - przeterminowanie. Jak widać i tu kantują jak tralala . . . Tylko od uczciwości sprzedawcy zależy co Ci poda. Dodam więcej. Na tą samą żyłkę wędkowałem w Adriatyku, potem po powrocie do Polski nie zmieniałem jej. W tym sezonie zauważyłem że traci swoje właściwości. Wyrzuciłem około 40metrów i przewinąłem od drugiej strony. Poza tym, że trochę czasu trzeba żeby się "rozprostowała" nadal jest elastyczna i wytrzymała. Wniosek nasuwa się sam, warto zainwestować :)[/quote ]

 

hehe nigdy nie załuje jesli chodzi o żylke :mrgreen: i zawsze biore swieze ze skelpu poniewaz wiem kiedy przywoza ogolnie w tym roku testuje zylki trabucco i okazuje sie ze zylka ktora kupilem do spinningu szlak ja juz trafil i jest do nieczego przy przeciagniecu palcem po niej czuje sie ze jest szorstka..... wczesniej stowalem zylki firmy sneck bylem z niej zadowolony ogolnie mowiac wroce do niej.... ale moze to zalerzy tez od metody jaka lowisz poniewaz lowie rowniez na splawik i kupilem do tej metody trabucco match siking i do tej pory jest ok tak jak ja kupilem a zylka do spiningu poprsotu sie rozsypuje w oczach... zylka do gruntu jeszcze nie testowalem ale juz jest nawinieta dodam ze zylka trabucco nie sa tanie okolo 22 zl za szpulke to ze drozsze nie znaczy ze lepsze firma tez kosztuje ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...