Skocz do zawartości

Czy wędkujecie?


szak123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najfajniejsze jest to że złapiesz rybkę i odkąd ją złapałeś dzień po dniu rośnie i się rozmnaża. Przykład.

Mój niedźwiedź złapał miętuska z gruntu w nocy. Maleńkiego i przyniósł go do domu żeby tylko pokazać mi i dziewczynkom jaka to dziwna rybka. Miętus miał ze 25 cm i był MIKRO. Dwa tygodnie później pojechaliśmy na działkę i dowiedzieliśmy się ze niedźwiedź złapał trzy miętusy z czego dwa miały koło siedmiu kilo a jeden taki był wymiarowy :D ROSNĄ TE RYBKI JAK WŚCIEKŁE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze jest to że złapiesz rybkę i odkąd ją złapałeś dzień po dniu rośnie i się rozmnaża. Przykład.

Mój niedźwiedź złapał miętuska z gruntu w nocy. Maleńkiego i przyniósł go do domu żeby tylko pokazać mi i dziewczynkom jaka to dziwna rybka. Miętus miał ze 25 cm i był MIKRO. Dwa tygodnie później pojechaliśmy na działkę i dowiedzieliśmy się ze niedźwiedź złapał trzy miętusy z czego dwa miały koło siedmiu kilo a jeden taki był wymiarowy :D ROSNĄ TE RYBKI JAK WŚCIEKŁE :)

sumy chyba, nie miętusy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest miętus hodowlany to możliwe Długość przeciętnie około 60 cm (maksymalnie 120 cm), masa do 34 kg a może chodzi o amura i miętus nie przeżyje w stawie musi mieć strasznie czysta wódę  przeważnie wysapuje w rzekach

Ale ja stawiam na amura :D bardzo szybko rośnie Dorasta do 150 cm długości i 45 kg wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest miętus hodowlany to możliwe Długość przeciętnie około 60 cm (maksymalnie 120 cm), masa do 34 kg a może chodzi o amura i miętus nie przeżyje w stawie musi mieć strasznie czysta wódę  przeważnie wysapuje w rzekach

Ale ja stawiam na amura :D bardzo szybko rośnie Dorasta do 150 cm długości i 45 kg wagi

 

widziales kiedys amura i mietusa obok siebie ?

jak je pomylisz masz ode mnie mercedesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kto powiedział że w stawie :?: Rzeka nazywa się Wkra. Około 100 kilometrów od warszawy, niedaleko miejscowości GLINOJECK.

Po drugie mam zdjęcia tego miętusa na komórce, jedyna rzecz która mnie powstrzymuje przed wysłaniem to brak środków na koncie w komórce :P

A po trzecie to czytanie ze zrozumieniem. Złapał małego, ale plotka go powiększyła. Matko. Ludzie. Litości.

Miętusy w rzekach dorastają do około 10 kilogramów, a że w Polsce rekord jest tak niski to nie znaczy że takich nie ma. Nie mniej jednak ubawiłam się wami po pachy wszystko wiedzący panowie po lat 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest miętus hodowlany to możliwe Długość przeciętnie około 60 cm (maksymalnie 120 cm), masa do 34 kg a może chodzi o amura i miętus nie przeżyje w stawie musi mieć strasznie czysta wódę  przeważnie wysapuje w rzekach

Ale ja stawiam na amura :D bardzo szybko rośnie Dorasta do 150 cm długości i 45 kg wagi

 

i z tym sie nie zgodze ze mietus musi miec czysta wode i tylko rzeka bylem kilka razy swiadkiem jak lapali je w stawie :D u nas w naszej miejscowosci co prawda jest to starorzecze rzeki bóbr od jakis ponad 100 lat albo wiecej bobr tamtedy nie plynie. NP rzeka odra cz jest czysta?? nie a mietusy w niej wystepuja kanal obra rownierz niejest czysty i wieli innych przykladow moge podac i na nawep nie rosna do 7 kilo mistrzostow swiaty chyba hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...