Skocz do zawartości

Czy wędkujecie?


szak123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w sobotę byłem na spiningu łowiłem na mała obrotówkę miałem tylko jedno branie ale za to jakie sam nie mogłem uwierzyć złapałem suma pierwszego w życiu miał ledwo 2 kg ale jaka frajda, wypuściłem go oczywiście;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku sum to mój cel :) w Odrze pływa ich całkiem sporo :lol: Jeszcze parę dni i będzie można wąsacza przypolować na legalu :) Najpierw jednak jadę nad morze na dorsze i spróbować surfcastingu, a jak pogoda nie będzie sprzyjała połowom z plaży przyczaję się na redzie. Podobno leszczyska 2-4 kilo bez większego problemu można upolować, że nie wspomnę o płociach czy okoniach morskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku sum to mój cel :) w Odrze pływa ich całkiem sporo :lol: Jeszcze parę dni i będzie można wąsacza przypolować na legalu :) Najpierw jednak jadę nad morze na dorsze i spróbować surfcastingu, a jak pogoda nie będzie sprzyjała połowom z plaży przyczaję się na redzie. Podobno leszczyska 2-4 kilo bez większego problemu można upolować, że nie wspomnę o płociach czy okoniach morskich :)

ja o dziwo złapałem sumika w jeziorze;] na dorszyka na zatokę się wybieram w czerwcu teraz pozostaje jedynie spining;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś pionier połowów suma w tym zbiorniku :) może zarybiane było sumem? jeżeli nie to na pewno są większe sztuki :)

nie słyszałem żeby ktoś zarybiał, ale jeziorko fajne a pewno sa większe sztuki jezioro ma podobno 47 metrów głębokości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na morzu nigdy nie łapałem, a na rzece jak ryba nie bierze to przynajmniej spławik co raz musisz wyciągać i puszczać na nowo :P. Też wolę jeziorko, ale rzekę widzę z okna bloku w którym mieszkam mam jakieś 10 minut drogi więc lubię się tam przejść nawet na chwilkę i kija pomoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz kiedyś spróbować morskiego wędkowania jak się cięgnie dorsza kołowrotek skrzypi wędzisko się wygina w pół ;] a ja w promieniu 20 km mam jakieś 20 jezior jak nie lepiej  wiec jest w czym wybiera przebierać ale i tak jeziora PGR już sa ubogie w rybę a PZW i tak nie upilnuje wszystkich jezior wiec kasuję i wybijają na rybek a jeśli chodzi o rzekę Parsętą czy Gwdę to już jak się pstrąga złapie czy miętusa to jest CUD . a o spokojnym i bez problemowym wędkarstwie już nie wspomnę każdy wykupuje działkę nad jeziorem grodzi a wędkarz nie mam dojścia ah szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny szczupak a tamte wcześniejszy piękny dorsz :D

ladnego szczupaka to ja juz lowie od trzech lat.

ma ze 120 cm, mialem go juz dwa razy na wedce a raz widzialem, dodatkowo kilka osob tez juz go mialo, a on dalej plywa.

trzy lata jeden zbiornik, w koncu sie uda ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...