Skocz do zawartości

Czy wędkujecie?


szak123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam "zboczeńców" i dołączam do grona :) :) :)

Ja już w tym roku "zaliczyłem" 4 węgorze z czego największy miał 80cm :). Tylko wędzarni kurcze nie mam więc się smażonym zadowolić musiałem. Poza tym kilkanaście sumików karłowatych w przedziale 15-32 cm i trochę różnej białej ryby. Kotlety były wyśmienite! W tym roku planuję przyczaić się na suma, trochę ich w Odrze pływa. W czwartek odpalam wrotki na trzydniowe wędkowanie, już odliczam godziny hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się udziele :P

 

kilka ładnych lat sobie wędkowałam :)

 

Wisła :P Wieprz :P

 

i ogólnie pare takich prywatnych łowisk i dzikie torfowiska w Poczekajce koło Chełma :)

 

cud miód malina :D

 

po 2 "kawalierach" przełamałam się i robaczki na haczyk wtykałam

 

mój rekordzik to szczupak miał 7kg bardzo długo się z nim męczyłam :) po rozcięciu brzucha okazało się że było tam pełno ikryy :/ fee...

 

karpika gdzieś 5 kg złowiłam linka około 3 kg i ogólnie płotki, koluchy, okonie :)

 

miło te czasy wspominam i może wybiore się na rybcie w lato :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 10 lat temu pojechałem z dziadkiem do Lipian (miasteczko obok Szczecina) mi się udało złowić Sandacza ok 5 kg. a tak poza tym to głównie płotki i jakieś okonie nie zbyt wyrośnięte, ale skończyło się wędkowanie jak poszedłem do liceum teraz sobie zarzucę wędkę raz na ruski rok;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem amatorem i choć robaki sam nałożę na haczyk bez najmniejszego obrzydzenia, to jednak nic mnie tak nie zraża jak śliska i wiercąca się ryba w ręku, którą trzeba zdjąć z haczyka po złowieniu :roll: Na szczęście sam nie jeżdżę więc ludzi do tej roboty zawsze znajdę :P

Moja największa zdobycz to ok. 35-40 cm leszcz złowiony parę lat temu w jeziorku nad Ruciane-Nida 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

mój rekord karpia wynosi 11kg Rusko

Amur 82cm 5-6 kg czy 8 kilo nie pamiętam Rusko

Leszcz 72 Mietków

Szczupak 46 cm :) Rusko

okoń 38 cm Rusko

sandacz 50cm Rusko i Mietków

Płoć 37 cm Mietków

no i wiadomo że "piździołki" się głównie łapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...