Jump to content
Sign in to follow this  
szak123

Czy wędkujecie?

Recommended Posts

no normalnie masakra 90 cm i niecale 2 kg ?? to jest nie mozliwe musial by byc chudy jak sznurowka poszukaj sobie w internecie np w rekoradach polowow ryb i sprawdz sobie ile waza szczupaki okolo 90 cm i porownaj z tym co piszesz bo to bajki :mrgreen: a raczej nie udane klamstwo bez obrazy :twisted:

heh coś kręcisz ja wybieram się na płotki w czwartek z batem idę. W poniedziałek karte wyrabiam i wędkowanie na grunt czyli koszyk mój ulubiony styl łowienia :D

Witam "zboczeńców" i dołączam do grona :) :) :)

Ja już w tym roku "zaliczyłem" 4 węgorze z czego największy miał 80cm :). Tylko wędzarni kurcze nie mam więc się smażonym zadowolić musiałem. Poza tym kilkanaście sumików karłowatych w przedziale 15-32 cm i trochę różnej białej ryby. Kotlety były wyśmienite! W tym roku planuję przyczaić się na suma, trochę ich w Odrze pływa. W czwartek odpalam wrotki na trzydniowe wędkowanie, już odliczam godziny hehe.

ja się udziele :P

kilka ładnych lat sobie wędkowałam :)

Wisła :P Wieprz :P

i ogólnie pare takich prywatnych łowisk i dzikie torfowiska w Poczekajce koło Chełma :)

cud miód malina :D

po 2 "kawalierach" przełamałam się i robaczki na haczyk wtykałam

mój rekordzik to szczupak miał 7kg bardzo długo się z nim męczyłam :) po rozcięciu brzucha okazało się że było tam pełno ikryy :/ fee...

karpika gdzieś 5 kg złowiłam linka około 3 kg i ogólnie płotki, koluchy, okonie :)

miło te czasy wspominam i może wybiore się na rybcie w lato :P

ahh :) no to i ja się przyznam :D

mój ojciec ma własny staw i tam ma miedzy innymi : tołpygi , karpie, amury

, karasie itp. :) amury mają już około 40 cm , tołpygi też :D

lubie sobie troche połowić :) zawsze sie jakiegoś karpia złowi ..

Jakieś 10 lat temu pojechałem z dziadkiem do Lipian (miasteczko obok Szczecina) mi się udało złowić Sandacza ok 5 kg. a tak poza tym to głównie płotki i jakieś okonie nie zbyt wyrośnięte, ale skończyło się wędkowanie jak poszedłem do liceum teraz sobie zarzucę wędkę raz na ruski rok;)

cala niedzielw nad odra w okolicy bytomia odrzanskiego i jaki efekt nic praktycznie nie ogolnie zlapalem malego leszczyka i malego okonka a ogolnie we 3 to 3 male leszczyki i kilka 2 jazgarze i jeden okon moetody to splawik gruntówka i spining i kotek :evil:

Ty na dupę to nigdy nie łapałem - jak to się robi :?:

ja byłe w długi weekend na spiningu złapałem kilka szczupaczków do 40cm i wszystkie puściłem naturalnie, troszkę na koszyk próbowałem później ale było słabiutko;/

Ja to jestem amatorem i choć robaki sam nałożę na haczyk bez najmniejszego obrzydzenia, to jednak nic mnie tak nie zraża jak śliska i wiercąca się ryba w ręku, którą trzeba zdjąć z haczyka po złowieniu :roll: Na szczęście sam nie jeżdżę więc ludzi do tej roboty zawsze znajdę :P

Moja największa zdobycz to ok. 35-40 cm leszcz złowiony parę lat temu w jeziorku nad Ruciane-Nida 8-)

Hmm

mój rekord karpia wynosi 11kg Rusko

Amur 82cm 5-6 kg czy 8 kilo nie pamiętam Rusko

Leszcz 72 Mietków

Szczupak 46 cm :) Rusko

okoń 38 cm Rusko

sandacz 50cm Rusko i Mietków

Płoć 37 cm Mietków

no i wiadomo że "piździołki" się głównie łapie :)

A ja w sobotę na łódeczkę na Rajgród się wybieram może złapie jakiegoś pyszczaka :D

A tak całkiem serio to ryby chyba najlepiej w rybnym biorą tyko trzeba mięć to specjalną przynętę---> złotówkę

na łudeczkę to na spinning i może coś złapiesz na woblera twistera lub raipera :D ;]

:shock: wow no to była kolacja co?

Karpie i Amury wypuszczam...

na łudeczkę to na spinning i może coś złapiesz na woblera twistera lub raipera :D ;]

zapomniales dodac blaszki cykady olowianki i inne dziwactwa... robi ktos z was wlsno recznie przynety do spiningu ?? bo ja wykonuje sam blaszki, woblerki i cykady

od 2 tygodni jestem szczesliwą posiadaczką karty wędkarskiej. i efekty narazie mizerne : 1 X okoń. mi wystarczy posiedzieć tak naprawde i z pivkiem kija pomoczyć:)

ja jutro sie wybieram jak coś złape do napisze a ide na grunt

Ja w sobotę też pochwale się jak coś złapie jak nie złapię nic to też napiszę :P