Skocz do zawartości

Czy wędkujecie?


szak123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jaką zanętę/przynętę polecacie na kwiecień jakie dodatki itp. bo w sobotę jadę 1 raz w tym sezonie i chciałbym wiedzieć, cypisek mógł byś podrzucić tą swoją zanętę :twisted:

Polecam gutkiewicza płoć i leszcz + anyż i 15% zmielonych konopi (mieszanka 70% leszcz, 30% płoć + dodatki)

Na karpia gutkiewicz karp premium + pokruszone płatki kukurydziane garść lub dwie + płyn marcel van den eyende karp według uznania. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś poszłem na karpia:) Zanęcałem uniwersalną zanętą z dodatkiem zanęty na leszcza i troche pokruszonych kulek proteinowych. A na haku miałęm kulkę proteinową i czerwonego... Posiedziałęm z godzinę i nic nie brało więc udałęm się na inny staw złapałęm kilka wzdręg największa miała 20 cm, gdy już miałęm skłądać zestaw zaczoł spławik skakać więc zacinam a tam piękny okoń 30cm: http://pokazywarka.pl/bia4g7-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś poszedłem na karpia:) Zanęcałem uniwersalną zanętą z dodatkiem zanęty na leszcza i troche pokruszonych kulek proteinowych. A na haku miałęm kulkę proteinową i czerwonego... Posiedziałęm z godzinę i nic nie brało więc udałęm się na inny staw złapałęm kilka wzdręg największa miała 20 cm, gdy już miałęm skłądać zestaw zaczoł spławik skakać więc zacinam a tam piękny okoń 30cm: http://pokazywarka.pl/bia4g7-2/

no chłopaku jak ten okoń ma 30cm,to ja jestem święty turecki,w cerkwi na kazaniu :D zmierz kolego rękę,od łokcia,do nadgarstka i napisz ile ma centymetrów???może każdy spróbować,patrząc na to nieszczęście okonka,porównać jak jest wielki ze,skalą centymetra w dłoni ;););)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś poszedłem na karpia:) Zanęcałem uniwersalną zanętą z dodatkiem zanęty na leszcza i troche pokruszonych kulek proteinowych. A na haku miałęm kulkę proteinową i czerwonego... Posiedziałęm z godzinę i nic nie brało więc udałęm się na inny staw złapałęm kilka wzdręg największa miała 20 cm, gdy już miałęm skłądać zestaw zaczoł spławik skakać więc zacinam a tam piękny okoń 30cm: http://pokazywarka.pl/bia4g7-2/

no chłopaku jak ten okoń ma 30cm,to ja jestem święty turecki,w cerkwi na kazaniu :D zmierz kolego rękę,od łokcia,do nadgarstka i napisz ile ma centymetrów???może każdy spróbować,patrząc na to nieszczęście okonka,porównać jak jest wielki ze,skalą centymetra w dłoni ;););)

 

 

To sobie prównaj, dłoń jest pod ukosem i ma 10cm druga taka dłoń lekkozmieściłą by się w stronę ogona. Mierzyłęm go zarz po złapaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zacząć łapać na spinning... Moje pytanie:Co mam kupić jak to zamotować :zamieszany: no i ile to kosztuje,mam do dyspozycji ok 30zł

jak masz 30 zł to idź na piwo ;) . A tak serio polecam kij shimano katana (na jezioro 5-15g; na rzekę 10-30g) koszt ok 130zł; kołowrotek ABU; plecionka powerpro co do grubości to Twoja decyzja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...