Skocz do zawartości

Czy wędkujecie?


szak123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ja wróciłem z 4 dobowej (miała być 3)zasiadki karpiowej, pogoda delikatnie powiedzmy była marna, większość czasu spędziliśmy w biwie. Co do rybek żadnych konkretów u mnie nie było największa ryba złapana przeze mnie to karpik 4,2, za to brat wyciągną 11,6 ( głupi ma zawsze szczęście :) ) , ale nie na to polowaliśmy, więc za 2 tygodnie następna zasiadka , miejmy nadzieję że pogoda się poprawi bo 8 stopni w nocy nie wróży lepszych rezultatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: sorki pomyliłem się byłem zaspany bo wstałem i poszedłem na kompa i wyglądał jak amur :oops::oops: . Wczoraj byłem nic mój kolega był o 1godz wcześniej w tym samum miejscu złapał szczupaka a ja nic złapał już w tym sezonie 4 a ja 0 mam lepszy sprzęt od niego więcej przynęt ale jedna wada taka on chodzi sam a ja z mamą mama mówi nie idziemy tam chodź tu i takie łapanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micechał mnie mama nie chce puścić czasem na miasto a co dopiero zalew ja jestem troche jak każde dziecko mam ADHD pełno we mnie energij kto wie co zrobie, dziś byłem też nic mam pytanie do cholery co mam zrobić żeby coś złapać tyle już kasy wydałem a efektów nie ma :(:| . Mam pytanie thugdogg sam robisz te blaszki i woblery jak blaszki robisz plx plx powiedź bo już szkoda kasy wydawać bym sam robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie obrotówki z gumą jest bardzo łownym wynalazkiem, szczególnie na większe okonie. W tym roku zaliczyłem na tym 40cm okonia

http://smg.photobucket.com/albums/v706/ ... _A1126.jpg

zgadzam się z tobą hehe i najlepiej jest samemu pokombinowac... iść do sklepu pooglądać nowości i różne rozwiązania przychodzą same do głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekd72 to w wędkarstwie czym więcej zerwanych zestawów ty bardzie doświadczony wędkarz ;)

 

edit:

 

gumy prowadzę tak wolno kij trzymam ze 30cm na wodą blachy tak samo i kijem do góry macham woblery ściągam powoli i kija ciągnę na bok tak o 70 stopni ściągnę żyłkę i tak samo to dobrze prowadze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a teraz mi powiedźcie czy dobrze prowadzę gumy prowadzę tak wolno kij trzymam ze 30cm na wodą blachy tak samo i kijem do góry macham woblery ściągam powoli i kija ciągnę na bok tak o 70 stopni ściągnę żyłkę i tak samo to dobrze prowadze?

skończ męczyć takimi pytaniami bo zdecydowanie nikt nie ma ochoty na nie odpowiadać.

poza tym odpowiedź masz za każdym rzutem- skoro nic nie łowisz to źle prowadzisz, albo masz złe przynęty, albo łowisz w złym miejscu. a to wszystko nie zależy od tego co ktoś Ci powie na forum tylko od tego na co akurat dana sztuka ma ochotę albo czym da się sprowokować. więc jak nie nakupisz tysiąca niepotrzebnych przynęt i nie spędzisz nad wodą roku bez ryby to nie nauczysz się łowić. nad wodą trzeba się nauczyć kombinować, a nie pytać wszystkich co oni wykombinowali, bo choćby łowili stanowisko obok to na Twoim mogą być już zupełnie nieskuteczni. poza tym pytania które zadajesz rozwiązuje się w sposób internetowy: http://www.google.pl - wpisujesz `prowadzenie przynęty na szczupaka` i z głowy, a nie męcz wszystkich bo zamulasz temat tylko. poza tym to forum akwarystyczne ;b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

conus69 to jest forum akwarystyczne ale jest jeszcze takie coś jak "rozmowy o wszystkim i o niczym" ja tylko pytam czy dobrze prowadzę, ale masz problem conus69 w porównaniu do ciebie są tu milsze osoby który nie będę wymieniał bo by mi znaków brakło

jak będziesz dobrze prowadził przynęty to najpierw odpowie ci ryba a może po tym forum ;););)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...