Skocz do zawartości

Czy wędkujecie?


szak123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

danielek001 wędkuje... ale ostatnio chyba mu nie biorą ;) hahaha Jak będzie na forum to pewnie coś tu napisze :P

 

No nie biorą bo jeszcze sezon nie w pełni , ale się rozkręcam, zresztą nie mam czasu ostatnio zrobić dobrą zasiadkę.

 

jjjjjjjjjjjuuuuuuuuupppppppppiiiiiiiiiii nareszcie z kimś pogadam o wędkarstwie. Mei a Danielek też potrafi ostatnią kasę wydać na ryby??? bo ja tak na rybki w akwarium i rybki które łowie zanęty itp. Sorx ostatnie moje kieszonkowe xD

Nie no ostatniej kaski to nie wydaje, ale znacznie więcej niż na akwarystykę i pewnie podchodzę do tego bardziej profesjonalnie niż do akwarystyki ;) . W sumie jestem nienormalny na punkcie wędkarstwa , mam nawet 4 pary okularów wędkarskich o rożnym stopniu polaryzacji :roll:, a jak wsadzam wędki do mojego złomka to podwaja swoja wartość hehehe.

Zajmuję się tylko karpiarstwem i jeszcze nic w tym sezonie nie złapałem , za to mój mały już wyszarpnął karpika , fakt niedużego z tego co pamiętam 2,4 kg , ale na prawie 4 latka to i tak trofeum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynałem wędkować to miałem wędkę z patyka i czubek z jałowca , oczywiście bez kołowrotka. ale na chleb mówiłem pep , później był mega wypas czyli bambus i kołowrotek , można to tak nazwać że to był kołowrotek. A później ojciec kupił mi pierwszą teleskopówkę daiwa mam ją do dziś, ale poszła do muzeum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wedkarzy.

Ja też wedkuje,nad morzem i nad rzeką Tess głównie.

W tym sezonie to jeszcze nic ciekawego nie złapałem .

Sukcesy z zeszłego roku to ponad 30 szt. witlinka i 6 flader(z molo) w ciągu kilku godzin.Nad rzeką klenia 43 cm na blaszke.

Poza tym to kilkanascie lipieni i kilka pstragów ale to już mniejsze okazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olyvka mi sie wydaje ze cos tu krenicisz bo ja duzo wedkuje i praktycznie codziennie ostatnio a dokladniej chodzi o to co napisalas :shock: karp 2,... kg najciezsza ryba a najdluzsza szczupak 90 cm ten szczupak napewno wazyl 3 razy wiecej niz ten karpik :D cos tu nam krenicisz hehe. a teraz tak wczorja bylem na rybkach i zacielem pechowca szczupaka pochowiec dlatego to chyba wiecie jak wedkujecie ze ma teraz okres ochronny do weekedu :mrgreen: ale na cale szczescie pod brzegiem sie wypiol sam mial jakies 60 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...