Skocz do zawartości

Stronka ( program ) do aranżacji Akwarium


Molinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę wam zaprezentować stronkę ( programik) do tworzenia aranżacji akwariowych. Co prawda nie jest to bardzo dopracowany program ale jednak coś tam jest.

Funkcje jakie ma to :

1. Można dodać różnorodne korzenie , Red Moor , Mangrowce itd .

2. Jest dość obszerna baza roślin , jest dużo gatunków , ale nie ma tam wszystkich roślin.

3. Istnieje możliwość dodania różnych kamieni , ale niestety nie ma najpopularniejszych .

 

Zaś opcje to :

1. Można zmniejszać i zwiększać rozmiar korzeni , roślin , skał ( kamieni ) , co jest dużym plusem.

2. Każdy może dostosować sobie rozmiar akwarium jak tylko chce , od najmniejszych do gigantów :) , to też jest duży plus .

3. Jest tam jeszcze tabelka z kolorami , ale nie wiem za bardzo o co chodzi . :)

 

Na tej stronce jest jeszcze kilka innych programów do obliczania. :)

 

Tutaj link do strony : http://www.theaquatools.com/building-your-aquarium

 

Myślę , że choć troszkę pomogłem (początkującym akwarystom , którzy nie mają pomysły na aranż swojego akwarium ) :) pomogłem jeżeli temat o tym programie już był to proszę się tym zająć :)

Ps. Nie wiem czy to dobry dział , jeżeli nie to proszę o przeniesienie.

 

Pozdrawiam Molinek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...