Skocz do zawartości

Aquael MidiKani 800 kubel kilka pytan do uzytkownikow


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na forum wiec prosze o wyrozumialosc

Zakupiłem Filtr Aquael MidiKani 800 podlaczylem i mam kilka watpliwosci

Wczesniej mialem Aquael Fun 3 ktory poruszal i napowietrzal wode wyraznie mam zbiornik 112 l

Po zainstalowaniu nowego kubla nie ma napowietrzania nie widac babelkow w zwiazku z czym czy ryby nie udusza sie z brau tlenu?

Co zastosowac zeby pojawily sie bable z powietrzem ?

Druga watpliwosc to filtr ma podobna 700l na godzine przepustowosci jest ustawiony na maks a strumien ktory wyplywa z wylewki jest dosc powolny i malo obfity

Czy to normalne w filtrach kubelkowych?

a moze cos zle podlaczylem

Na pokrywie filtra nie ma oznaczen gdzie jaki waz podlaczyc do jakiego wyjscia moze to jest to?

Filtr ma pompke zewnetrzna

Zgory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak sie odpowietrza tego Aquaela?

Niema pompki recznej odpowietrzajacej

Pompke turbine mam na zewnatrz akwarium zeby pobral wode zasysam drugim wezem powrotnym gdy ssawny jest wsadzony do akwarium.Wczesniej zalalem kubelek do pelna i jakos to chodzi ale wydaje mi sie ze to nie jest to powtarzam ze wczesniej nie mialem nigdy filtra zewnetrznego wiec moge sie mylic

A co z tym napowietrzaniem jeszcze? Opisalem wszystko w pierwszym poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Znalazłem taką stronę jest tu dobrze przedstawione podłączenie tego filtra:http://www.aquafanat.com.ua/pages-view-588.html

Bąbelków z filtrów zewnętrznych nie otrzymasz.Napowietrzanie realizowane jest poprzez ruch powierzchni wody.

I jeszcze jedno tak profilaktycznie.Oczywiście zeolit i ceramikę wypakowana z woreczków foliowych tak?

 

Pozdrawiam

 

faberone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...