Skocz do zawartości

[200l]OW bardziej ogólnie .


Gagatek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

I więcej liści :)

Wiem ,wiem nic ciekawego ,ale  urodziły się maluchy i mają przynajmniej gdzie się chować :)

 1459884_10152035465781081_1184952497_n.j

Mają 2 tygodnie i jest ich aż sztuk dwie .No ale mnie cieszą ,jak bym ja mamą została :)

A tu reszta obsady . 

Masakryczna słodka syfiara . 

1467478_10152051480546081_626070628_n.jp

Moje ukochane Kiryski . 

1465119_10152051480666081_1880748738_n.j

I anubias sobie rośnie ,marnieje i znowu rośnie .

 1464002_10152058453716081_266662928_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym świetle pistia nie rośnie ,były już próby a i nie chcę by mi jej korzenie doszczętnie wszystko zakryły . U dołu kupa liści a u góry korzenie i tak się spotkają w połowie :). Nie kłóćcie się koledzy bo na razie nic do niego nie trafi . Nie mówię ,że wcale tylko nie teraz ,za jakiś czas aniubas się rozrośnie i zasłoni tył pewnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Są tylko samica dała im popalić i ciągle siedzą w jednym miejscu .
 

To masz mamuśkę 1 klasa jak sterroryzowała tetry i są dwa maluchy przy żałobniczkach :D

Co do łapania to coś o tym wiem :) Szybkie są bestie i nawet jak robiłam restart  to przy opuszczonej wodzie bez dekoracji było ciężko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden daje się fotografować ,ten drugi jest o wiele większy . No zobaczymy ile się uchowają bo robią sobie wycieczki prawie po całym baniaku .Matka je tylko w paszczy przenosi na korzeń a one w tyłku mają i wracają . Dziś jeden oko w oko stał ze zbrojnikiem i się gapił na niego .Za późno wyjęłam aparat ,widok niesamowity :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jaka jest obecnie obsada?

Zostały kiryski ,glonek i doszła jedna samiczka kakadu . 1 gdzieś  tam pływa furcatus ,mi się został . 

Chciałam oddać glonojada bo mi robi straszny syf ,ale redukuje mi też maluchy których przybywa ,wiec nie wiem co zrobić .Samiec teraz z drugą świruje (zdrajca).

 

 

Nie ukrywam, że mój jest śliczny, ale trzeba przyznać, że ten Twój chociaż hodowlany ma całkiem ładne proporcje i nie przesadzone kolory.

Młode po takim samcu będą obłędne.

Dopiero nabiera kolorów ,chociaż wcale bym nie chciała .Płetwy i ogon robią się pomarańczowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...