Skocz do zawartości

[200l]OW bardziej ogólnie .


Gagatek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak Molinek ,Kakadu :).  

Dzięki Ahr ,pochwaliłeś i teraz będzie masakra pewno jakaś  :roll: .

Staram się ograniczyć występowanie zielenic i znowu jakieś nitki gdzieś ,ale na razie traktuje je EC. Te hydro to chyba jedyna troszku bardziej wymagająca roślina w akwa i pochłania (tak mi się wydaje ,że to ona bo rośnie jak głupia ) fosfor ,ciągle go brak .  Została ostro przycięta bo liście te starsze zaczęły żółknąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Staram się Pley .

Tu nagrałam filmik z nim w roli głównej :D ,ale chodzi mi o filtr ,wydaje mi się ,że jest za mało wydajny jak na moje akwa . Nagrałam falowanie wody w jego wykonaniu ,czy nie jest zbyt słaby?. Ciągle mam syf w akwa i wydaję mi się ,że rady sobie nie daje (eheim2215).

 

 

 

 

 

Prawie wcale nie rusza się tafla ,tylko przy wylocie z filtra .Reszta stoi w miejscu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i dziś były porządki ,niby nic a sił mi brak na cokolwiek :)

Z oświetlenia zostało 24W t5 6500k . 

Do obsady doszły żałobniczki .

Wymienione podłoże na sam piach kwarcowy :)

Może jeszcze coś posadzę ,ale wątpię bo czasu mi brak na wszystko .Anubiasa też miało nie być ,ale szkoda mi go wywalić :). Dojdą liście dębu lub migdałecznika  ,piasek troszku daje po oczach tylko  obawiam się tego syfu od nich . 

To na tyle :)

 999115_10151904552516081_121590152_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po restarcie zawsze jest czysto :). Dodałam dziś liści i czekam aż opadną na dno . Nie mam ochoty na  bawienia się w sole i walki z glonami ,wszystko zostawiłam bo nie wiem czy nie wrócę do tego :D. Na razie mam kaprys ,albo lenistwo się zbyt wtrąca ,na własnie taką prostotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...