Jump to content

Ludzie pomocy!(Wiekszy Filtr do mniejszego akwa)


Bialy221989
 Share

Recommended Posts

Ludzie potrzebuje pomocy a mianowicie chodzi o to: Mam akwa 45l i mam w nim filtr wewnętrzny Eheim Pick-Up 2008(http://www.kubazoo.com/pl/eheim-pick-up ... y-505.html) mało jest miejsca w 45l a na dodatek ten klocek mam jeszcze w środku... Kumpel likwiduje akwarium i ma filtr zewnętrzny ale o parametrach od 200l do 450l akwarium filtr pompuje + - 900l na godzinę(Przynajmniej tak pisze na opakowaniu i na instrukcji) chce mi go oddać za free. Ja nie mam w planach zakładać większego akwa i tak myślałem czy nie mógł bym użyć tego filtra w moim akwarium?? Najpierw pytam tutaj ludzi co wiecej wiedza na ten temat jeszcze nic takiego nie zrobiłem chce się dowiedzieć czy nie narobię tym jakiś problemow i czy tak można? Także pomóżcie!

Link to comment
Share on other sites

Chłopaki Chu**** z kosztami :) Nawet przez myśl mi nie przeszły koszty... Ja bardziej martwiłem się o to żeby nie zrobić sobie wirówki w akwarium. Koszty są ale skoro decydujesz się na akwarium to trzeba się z tym liczyć :) Pozdro Chłopaki!

Link to comment
Share on other sites

A jeszcze zbaczając z tematu troszkę bo nie chce zakładać specjalnie nowego postu. Powiedzcie mi czy w moim filtrze tym Eheim Pickup 2008 Mogę do środka dać trochę ceramiki? i czy w ogóle będzie to miało jakiś sens? Mam zamiar odpalić 25l gdzie wpuszczę narybek Gupika i dam tam ten filtr. W środku jest tylko sama gąbka, widziałem gdzieś filmik co koleś tak miał.

 

Edytuj posty.-Sławek121

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...