Jump to content
Sign in to follow this  
Kuba90

E-papieros -> opinie, doświadczenia, działanie itd.

Recommended Posts

Znajoma, Volisha , jak dobrze napisałem :) Mega zadowolona, od ponad 8 miesięcy nie dotknęła zwykłego papierosa.

Mam e-papierosa i mówiąc szczerze nie działa to na mnie w ogóle. I tak pale zwykłe papierosy i tak, a e-papieros leży sobie w szafce. Być może to wina psychiki, ale jak już pisałem e-papierosy na mnie nie działają.

Jak powiedziałem mojej żonie że rzucam palenie przy pomocy e-papierosa to po 3 dniach sama mi kupiła zwykłe bo stwierdziła że nie da się ze mną wytrzymać.

Jedyne co mi pomogło w rzuceniu palenia to tabletki tabex, po nich przez 4 miesiące nie paliłem, ale wystarczyła jedna większa impreza i znowu zacząłem palić :(

Nie wiem co jej to daje, napewno koszta są mniejsze, i nie śmierdzisz. ,palisz gdzie. chcesz

Ja już 5 miesiąc tylko na Epapierosie. Jakoś nie ciągnie mnie juz do zwykłych. Zalety: kasa, bardzo duża oszczędność. Brak smrodu papierosa zwykłego. Lepiej mi się teraz oddycha, śpi, lepiej mi wszystko smakuje. Brak trampa w ustach. Głowa na kacu już tak nie boli. Zacząłem od 12 mg już jestem na 3 mg. Do wakacji mam nadzieje rozstać się i z epapierosem :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jako osoba która nigdy nie paliła, ale ma kopciucha w domu muszę przyznać, że e-papieros > zwykły fajek :)

W przypadku mojego brodacza koszty początkowo wcale nie były jednak mniejsze. Porządny e-papieros to absolutnie nie jest kwestia kilkudziesięciu złotych.

Mój facet zmontował sobie kilka i na każdą pojedynczą sztukę wydał grubo ponad stówkę. Aczkolwiek jeśli ktoś nie jest aż tak wymagający zadowoli się i e-papierosem za kilkanaście złotych ;)

Z czasem jednak to się zwraca (nawet takiemu kolekcjonerowi jak mój), bo kupowanie olejków do tego ustrojstwa wychodzi taniej niż ciągłe zaopartywanie się w standardowe fajki.

Poza tym nie śmierdzi się ;p Delikatna mgiełka oparów, którą wydycha się podczas palenia e-papierosa jest nawet przyjemna - mój luby ma od groma buteleczek z olejkami o różnym zapachu i smaku.

Niestety po pół roku eksperymentowania wrócił do klasycznego jaractwa. Przyznam, że i mi brakowało trochę tego smrodliwego dymu, ale po cichu liczę, że faza na elektryki mu wróci ;p

Edit:

Co do palenia e-fajek w miejscach publicznych to powoli i tego zaczynają zabraniać. W W-wie już nie można tego robić np. w autobusach...

Nie wiem co jej to daje, napewno koszta są mniejsze, i nie śmierdzisz. ,palisz gdzie. chcesz

To jest najśmieszniejsze, że E "możesz" sobie palić gdzie chcesz. Niby dlaczego? Przecież ten dym czy para wodna (mało istotne) jest śmierdzące. To tak jak bym w miejscu publicznym zaczął odpalać sobie kadzidełka... Prawo prawem ale ja pod nosem nikomu nie smrodzę. Piszę to dla tych, którzy myślą, że jest w porządku zapalić sobie w miejscu publicznym (zamkniętym oczywiście), bo na powietrzu jest ok.

Masz różne olejki , i zależy jaka skala- są takie których ich nie czuć :).

Teraz strasznie dużo osób przerzuca się na E-Papierosy, aczkolwiek w USA stwierdzili, że e-cigarety są bardziej szkodliwe od zwykłych. Jak to jest, nikt z nas nie wie. Zaraz niektóre olejki ładnie pachną. A jaki koszta wychodzą takiego e-papierosa ?

Jbc mam do sprzedania Volish'a :)

Olejek kosztuje ok 10zł zależy do jakiego papierosa , a do volisha 18zł i on starczy na 4-5dni jak dobrze pamiętam :)

Rok temu zacząłem rzucać papierosy (15 lat nałogu) właśnie z e-papierosem. Zacząłem od liquidów o mocy 18 po czym schodziłem do "zerówek". Trwało to 10 miesięcy. Od 3 miesięcy nic nie pale. Wiec mogę powiedzieć,że mi pomogły. Należy je po prostu odpowiednio stosować i wytrwale dążyć do celu.

Najważniejsza jest silna wola ja również paliłem coś koło 7-8 lat i rzuciłem w 2011 roku w listopadzie i nie pale do dnia dzisiejszego:)

A moja staruszka, nałogowa palaczka przekonała się do E-papierosa i teraz sumiennie kurzy i jedno i drugie :lol:

3 dzień. 2 zwykłe papierosy rano do kawy, no nie dałem rady. Kawa + fajek to jest świętość. Ja kupiłem komplet 2x na Alle, 90zł. Jeden papieros nie działa. Sprzedawca milczy. Dokupiłem osobno nikotynę 24mg, trochę kopie, bo niby w papierosie miałem 18mg....ehe..... od kumpla wziąłem troche 18mg (niby taka miałem w komplecie) i to nie jest to.

Nie śmierdzi w domu, rano brak kapcia w gębie, i ogólnie jakoś lepiej mi się oddycha.

Co do ich palenia. Ludzie patrzą jak na debila. Praca - ta, moge palić gdzie chce, gdyby nie rozporządzenie p.poż - zakaz używania e-papierosów na terenie całego zakładu. Więc chodzę do palarni tak czy inaczej.

Pół godziny temu kurier przyniósł mi paczkę z e-fajeczkami. Nikotyna 24mg stanowczo za mocna dla mnie. Strasznie drażni gardło, natomiast 18mg o smaku wiśni jest okej. Nie paliłem normalnego fajka od 3 godzin i jakoś mnie nie ciągnie. Zobaczymy jak to będzie dalej.

Mówię ogólnie. Nie ma podanej nazwy firmy, danych na temat wkładów itd itp. Za tą cenę na pewno nie kupisz nic dobrego. Sądzę, że jest to jakiś chiński bubel...

Tak sobie myślę,że za taką cenę,to można zaryzykować.

Nawet jak się okaże lipa,to 15zeta mnie nie zbawi.

To zamawiaj i wyraź swoją opinie jak dostaniesz paczkę. Swoją drogą ciekawe jak to wpływa na zdrowie. Osobiście bym nie ryzykował.

Swoją drogą ciekawe jak to wpływa na zdrowie. Osobiście bym nie ryzykował.

Z opisu wynika,że nie różni się niczym od tych za 100-200zł. w kwestii samego działania,więc tu ryzyka nie widzę,bardziej kwestia jakości chyba.

"Podstawową zaletą e-papierosa jest brak wydzielania substancji smolistych, metali ciężkich , związków rakotwórczych w trakcie "palenia".

Dym z e-papierosa jest w rzeczywistości parą powstającą w kartridżu

(nie zachodzi spalanie) i szybko rozpływa się w powietrzu.

Nie wydziela nieprzyjemnego zapachu,

ani nie powoduje zadymienia w pomieszczeniach."

Jednak zamówię i zobaczymy co to warte,chyba że ktoś miał styczność z takimi i się jeszcze wypowie.

Opis opisem, ale znaku firmowego nie masz, więc nigdy nic nie wiadomo.