Skocz do zawartości

Moczarka/Cryptocoryny/Mech Jawajski/"Kyoto"-co sie dzieje?


Rekomendowane odpowiedzi

Uuuu, a to obzartuch akwarystyczny z tego zbrojnika twojego. :twisted: Ale zauwarzylem ze moj tez lata teraz w nocy po szybacz i roslinach-tyle ze za duzy (ciezki) jest i z roslin spada. Dzisiaj nie swiecilem-jutro od 6h/dzien zaczynam. Otoski pewnie zakupie 4-jak znajde, bo maja byc dopiero w piatek a to mnie nie ratuje-juz teraz mi sa wszak potrzebne. Slyszalem tez, ze na glony pomagaja szybko rosnace rosliny-zobacze/przelicze fundusze i moze jaka dzungle moczarkowo/kabombowo/paprotokowa sobie sprawie. :mrgreen: Z Potasem ciezko bedzie-szukalem ale znalazlem tylko saletre potasowa-a tego to sie boje troche dawac lecz z drugiej str slyszalem ze mozna... :roll: Sam nie wiem...Jutro podmiana wody (dzis nie zdazylem) tyle ze do pracy mam na 16, a swiatlo od 16 sie palic bedzie wlasnie-wiec bedzie trzeba po omacku dno odmulac i troche rosliny przycinac (przynajmniej Hygrophilia rosnie ladnie i o swietlowki sie obija) mam nadzieje ze nie wpadne w panike :o jak po powrocie zobacze efekt swojej pracy jak juz swiatlo bedzie zapalone. :shock: Problem tylko z bimbrownia (szczelna jest ale nie am wystarczajacego cisnienia), ale to juz nie ten dzial i sie rozpisze gdzie indziej na ten temat. Dzieki za odpowiedzi i czekam na nastepne... ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie odmulaj po omacku bo ściągniesz to, co niepotrzebne :lol: Nie sądzę, abyś dużo sobie zaszkodził włączając światło na te 15 min. odmulania Możliwe, że coś w tym jest, od kiedy mam dżunglę i otoski, glonów nie mam :) jeżeli już nazbierasz na roślinki, zapraszam do mnie, mam i kabomby, i paprotnice, i moczarki na zbyciu też (choć tych ostatnich jeszcze nie tak dużo, jakbym sobie życzyła) i wcale niedrogo, ale to już na PW albo gg 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...