Jump to content

Pielęgnice papuzie złożyły ikre

Mefioi
 Share

Recommended Posts

Witam Dokładnie jak w temacie moje Pielęgniczki Papuzie złożyły ikre ;p Wiem, że nic z tego nie wyjdzie , ale chciałem się pochwalić, bo pierwszy raz to zrobiły. Akwarium posiadam dopiero 2 tydzień wyżej wymienione rybki przebywają w nim od tygodnia i juz tak wielki sukces :D Sorry za taki entuzjazm, ale strasznie się podekscytowałem patrząc na to z wielkim zdziwieniem leżę sobie i ,obserwuje jak w akwarium dzieją sie sceny niczym z filmu 300 2 pielegniczki VS glonojady i 5cm kirysniak :D z wielkim zdziwieniem podchodzę bliżej zaglądam w Kokos a tam wszystkie scianki zapełnione Ikrą:D odrazu rozpoznałem przyczyne tych scen :D Wiem, że one nie mogą mieć potomstwa, samce są bezpłodne, ale może akurat z tego coś wyjdzie ; ) nadzieja umiera ostatnia. Zobaczymy. Pozdrawiam

Oby nic z tego nie wyszło.

Mało to tych dziwolągów się sprzedaje ?

Te ryby są tak zniekształcone, że czego by nie robiły, to i tak by się męczyły. Zniekształcony kręgoslup, otwór gębowy i to nie wszystko!

Kupowanie tego jest wielkim błędem. Azjaci zarabiają, więc "robią" tego więcej. Cierpią stworzenia. Co jak co, ale jednak papuzia jest żyjącym zwierzątkiem...

Swoją drogą- pielęgniczki? Ryba która spokojnie ma ponad 25cm ? Jak już to Pielęgnica

Kolego rozumiem twoje ubolewanie na temat ich zniekształcenia ale maja w sobie to coś byc moze ich inteligętne spojrzenie, dlatego pływaja w moim akwarium napisałem pielegniczki gdyz sa młode maja zaledwie 4cm :D a juz składaja ikre pozdrawiam :D

To kolejny dowód, że ten mutant nie powinien być sprzedawany.

Mają w sobie to coś :) Zgadzam się zniekształcone organy wewnętrzne :).

A w ich spojrzeniu widać tylko i wyłącznie błaganie o pomoc i skrócenie ich męk. Skoro tego nie widzisz i cieszy Cię ich widok, to nie obraź się, ale jest coś nie tak...

Ze złamanym kręgosłupem jakoś też bedziesz się poruszać- zawsze jest wózek inwalidzki lub wózek widłowy ;)

Z deformacją buzi zawsze dasz radę jeść - jest kroplówka i ew. wielka rura doprowadzona bezpośrednio do zołądka.

Faktycznie. Życie z zdeformowanym kręgosłupem i pyskiem nie jest takie straszne :)

Papuzia niestety jest sztucznym wytworem spokrewnionym z pielęgnicą cytrynową, kalekim wytworem który opanował świat i zyskał w sobie grono 'miłośników' :( Niestety $ = $ i tak to się kręci...

dokładnie wiem ze jest sztuczna jej krewną jest pielęgnicą cytrynową a dokładnie to z niej stworzyli obiekt zamieszania :D czyli moje pielęgniczki :D mi sie podobają puki co bedą pływać a jesli dadzą mi do zrozumienia ze znudziło im sie zycie to wpuszcze je do pobliskiego stawu zapewne szczupaki zainteresują sie nimi :D

Luna: +1 za poprzedni, usunięty już post.

Nie bądź wulgarny i dbaj o pisownię.

Ze złamanym kręgosłupem jakoś też bedziesz się poruszać- zawsze jest wózek inwalidzki lub wózek widłowy ;)

Z deformacją buzi zawsze dasz radę jeść - jest kroplówka i ew. wielka rura doprowadzona bezpośrednio do zołądka.

Faktycznie. Życie z zdeformowanym kręgosłupem i pyskiem nie jest takie straszne :)

Kolego wracajac do tego co wyżej pewnie Sam jestes zniekształcony boisz pokazać sie swiatu jak wyglądasz naprawde jesteś internetowym wojownikiem ktory wcina za pomocą rury doprowadzonej bezpośrednio do zołądka.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...