Skocz do zawartości

Podłoże z monet?:P


Rekomendowane odpowiedzi

no dobra ale zastanawiam sie co tams ie z tych monet wydzieli to jest chyab mosiadz jakis tam wiec miedz z cynkiem jedno i drugie nie rdzewieje :P ale cynk jest toksyk :) zastanawiam sie czy nie daloby rady ich jakos chemicznie zabezpieczyc przed puszczaniem czegos:) nie no probowac nie bede nawet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wymyślać takie dziwne rzeczy> czy to jest dla ciebie naturalne? Co ma odzwierciedlać? Jak myślisz czy rybki by się dobrze czuły jeśli by nawet przeżyły?

Bardzo Pana przepraszam ;( prosze mnie nie bić wielki mistrzu

A czy ryby w ogole wystepuja w naturze w szklanych zbiornikach? ;] Albo czy maja pod woda jakies ceramiczne statki? Albojak u mnie plywaja w pieknie wydrazonych i przgotowanych kokosach? A moze w naturze ktos je karmi platkami? Tu nie chodzi o to ja sie tylko zapytalem chyab mam do tego prawo a jesli Cie to boli to wybacz ale to juz twoj problem jesli nie chcesz pomoc ok ale po co ten komentarz byl?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

koleś pomysł jakiś masz pod warunkiem że ryby będą pospawane z jakiejś stali haha :twisted: to żwir lub piasek Ci się nie podobają , piszesz że wkłada się nienaturalne żeczy typu doniczka czy rurka tak masz rację ale one nie szkodzą i są w jakimś celu w akwa a te twoje monety jaką by miały spełniać role poza tym że szkodzą rybom przecież nie role estetyczną przemyśl to kolego jeszcze raz widziałeś kiedyś co się dzieje z taką wodą nie wspominając o monetach ??? Jak masz za dużo kasy to jest wiele fundacji które się ucieszą z takiej kasiory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...