Skocz do zawartości

Akwarium 200L jakie rybki?


Akwa700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką ilość "drobnicy" mógł bym trzymać w akwarium 200L ?

Czy np to standardowych rybek takich jak gupiki, mieczyki, molinezje, neonki, kiryski, kirysniki mogę wpuścić

Bocje Wspaniałą ? I czy akwarium nie będzie dla niej zbyt małe?

Luna: Przenoszę.

Zakładaj tematy w odpowiednich działach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no na razie nie posiadam akwarium 200L. Ale mam zamiar kupić. Obecnie moje akwarium to 30L, przerybione. Kilka już 2 rybki już padły, i robię częściej podmiany wody [zalecenie sprzedawców ze sklepu zoologicznego].

- 2 czarne molinezje

- 1 żółta molinezja

- 4 tetry czarne

- 2 mieczyki koi

- 1 mieczyk

- 1 bojownik

- 4 gupiki

- 3 kiryski

- 1 kiryśnik

- 2 glonojady

Jak parametry wody zmierzyć to nawet nie wiem czym.. wiem śmiech ;D ale jestem żółtodziób.

Mam zamiar mieć akwarium 200L z dużą ilościa "drobnicy" oczywiście osprzęt odpowiedni będę miał.

I jeszcze kolejne pytanie, mogę piasek tam wrzucić zamiast żwiru jak chcę mieć rośliny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 30l to ryby mają tragiczne warunki - właściwie przyrównałbym je do obozu śmierci. Dla każdej umierającej rybki jest to odskocznia do lepszego świata pozbawionego bólu i cierpienia.

 

Masz chociaż filtr w tym akwarium?

 

Poczytaj tematy podwieszone - DOKŁADNIE - naprawdę dobra lektura pozwoli Ci bezproblemowo prowadzić akwarium i to nawet bez zakupu jakiś testów i specjalnego wysiłku. PRZECZYTAJ podwieszone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...