Skocz do zawartości

Nie ogarniam Waszego rozumowania...


grzegorz_kk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszałem do oddania rośliny. Mnóstwo różnych, całkiem za darmo. Ponawiałem ogłoszenie po kilka razy. Można było tym całe akwarium obsadzić i większość osób, którym podałem kontakt wyskakiwała z pytaniem czy pokryję koszty wysyłki. :!: Jak mówię, że nie, to od razu słyszę "a to dziękuję". Ludzie, czy Was pogięło? Może jeszcze mam Wam akwarium kupić lub nowy filtr dać w gratisie? Daje Wam coś człowiek za darmo, za co w sklepie zostawilibyście ze 30-40zł, a Wam szkoda na przesyłkę? Ręce mi opadły.

 

Co zabawne roślin za darmo nikt nie chciał. W końcu wrzuciłem ogłoszenie, że nie oddam za darmo, tylko sprzedam za 10zł i poszły w kilka godzin. O co tu chodzi? Czy coś się zmieniło na świecie, a ja to przespałem? No po prostu nie ogarniam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna ciekawostka.

 

Po dodaniu ogłoszenia dostaję masę mailu w stylu:

 

"Aktualne? Proszę o kontakt", "Chętnie przyjmę, proszę o szybki kontakt". I co? Ja się naprodukuję, odpiszę dokładnie jak można odebrać i jakie opcje wysyłki i... Cisza. To po diabła się pytacie czy aktualne i prosicie kontakt? Wypadałoby chociaż napisać, że rezygnujecie lub cokolwiek, a nie zawracacie komuś głowę. Zauważyłem, że niektórzy się w tym specjalizują, bo w co drugim temacie w dziale giełda pytają czy aktualne.

 

Moderacja powinna dawać za to ostrzeżenia, bo jest to irytujące dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że niektórzy się w tym specjalizują, bo w co drugim temacie w dziale giełda pytają czy aktualne.

 

Moderacja powinna dawać za to ostrzeżenia, bo jest to irytujące dla innych.

Moderacja,w ogóle administracja nie ma nic do zawieranych transakcji ( jest to zawarte w regulaminie ),a za same pytania o to czy aktualne nie można dać ostrzeżenia.Zresztą jak to sobie wyobrażasz?

Skąd niby mieli byśmy wiedzieć co dzieje się dalej po tym pytaniu?Mamy dawać osty każdemu kto wyraża zainteresowanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ktoś chce to bierze, nie to kibel.

 

O co to halo teraz??

 

 

Ja mam dwa wiadra roślin. Chce ktoś płacić za wysyłkę z Holandii? Nie. Więc od razu idą do kibla i tyle.

Mieszkają w Pl też pytałem raz: chce ktoś? Cisza. Albo kibel albo poszły do zoologa za pokarm i tyle.

 

Co tu dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku. Przepraszam, że się wymądrzam i tak nie na temat, ale ...

Pkt. z regulaminu "giełdy":

"8. Na forum wyrażamy jedynie zainteresowanie przedmiotem, dalsze ustalenia kierujemy do sprzedającego poprzez PW."

Moim zdaniem można było by go zmodyfikować:

"8. W tym dziale wszelkie ustalenia kierujemy do sprzedającego poprzez PW."

Dla mnie jest bezzasadne aby zaśmiecać forum. ;)

 

Do rzeczy. Ja też wśród znajomych "akwarystów", którym zielsko słabo rośnie wysłałem wici, o chęci oddania roślin. Po prostu żal mi tego wyrzucić do kosza. To jeszcze są na tyle bezczelni, że najchętniej przyjmą jeśli im to podwiozę. ;)

 

Może liczą, że jeszcze zasadzę i podrzucę trochę "nawozów". ;)

 

No cóż. Takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku. Przepraszam, że się wymądrzam i tak nie na temat, ale ...

Pkt. z regulaminu "giełdy":

"8. Na forum wyrażamy jedynie zainteresowanie przedmiotem, dalsze ustalenia kierujemy do sprzedającego poprzez PW."

Moim zdaniem można było by go zmodyfikować:

"8. W tym dziale wszelkie ustalenia kierujemy do sprzedającego poprzez PW."

Dla mnie jest bezzasadne aby zaśmiecać forum. ;)

 

 

Pisz co uważasz,tylko podaj swoją propozycję,bo napisać,że coś jest źle to każdy potrafi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zacytowałem regulamin i podałem moja propozycję na ten punkt. ;)

Więc jeszcze raz.

Teraz ten punkt brzmi:

"8. Na forum wyrażamy jedynie zainteresowanie przedmiotem, dalsze ustalenia kierujemy do sprzedającego poprzez PW."

A moim zdaniem gdyby brzmiał tak, to nie mielibyście (moderatorzy) roboty z przeglądaniem dodatkowych postów. Mniej "śmieci".

"8. W tym dziale wszelkie ustalenia kierujemy do sprzedającego poprzez PW."

:czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...