Skocz do zawartości

[200l] (gwiezdny pocisk) akt. 20str


Accord
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może spróbuj podawać kilkukrotną dawkę EC przez jakiś czas...

Ok. Ale tak bardziej po Polsku poproszę bo jestem słaby w skrótach ;)

Poczytałem trochę o nich ale każdy ma swoje zdanie. Podobno częsta podmianka wody je eliminuje.

Sądzę że ,,sławek121,, jako właściciel 2842,5L jakoś je pokonał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i otoski się tym zajęły. Nie mówię, że nie masz racji, ja ogrodnikiem nie jestem.

 

Jeśli chcesz dodać wody dojrzałej, to najlepsza będzie z odmulania.

 

Gdyby sprawa miała faktycznie przybrać taki obrót, że dojdzie do gigantycznej eskalacji problemu, to może lepszym wyjściem będzie zrobienie podmiany wodą z generalnego porządku w drugim akwarium. Raz na jakiś czas trzeba wzruszyć żwirek (strzelam że drugie akwarium jest na żwirku).

 

Stosuj się do rad ogrodników. Sławek wie dużo o roślinach, bo musi mieć co do gara włożyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i otoski się tym zajęły. Nie mówię, że nie masz racji, ja ogrodnikiem nie jestem.

 

Jeśli chcesz dodać wody dojrzałej, to najlepsza będzie z odmulania.

 

Gdyby sprawa miała faktycznie przybrać taki obrót, że dojdzie do gigantycznej eskalacji problemu, to może lepszym wyjściem będzie zrobienie podmiany wodą z generalnego porządku w drugim akwarium. Raz na jakiś czas trzeba wzruszyć żwirek (strzelam że drugie akwarium jest na żwirku).

 

Stosuj się do rad ogrodników. Sławek wie dużo o roślinach, bo musi mieć co do gara włożyć :P

W 375l jest Czarny Bazalt. Czyli robię lekką zadymę i pobieram wodę z głównego i wlewam do 200l i czekamy na efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływ na filtrze jest na ful. Poobcinam liście tam gdzie to g... jest. Podmienię z wiadro wody i filtr wymoczę w 375l. A węgiel to dopiero w niedziele. Jak tylko to zobaczyłem to wiedziałem że będzie problem :( Dla pewności zrobię dzisiaj jeszcze foto tego krasnala i wstawię.

Masakra.

I z kąd ja teraz wezmę szyszki olchy i liście dębu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...