Skocz do zawartości

112 l tęczanki czy Proporczykowce z kap lopez


histeryk_90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze już niebawem startuję z trzecim akwarium :) Teraz chcę wpuścić Tęczanki jest ich sporo rodzajów więc, problemów nie będzie z nimi. Ale problem pojawia się w momencie doboru innych ryb. W sumie nie wiem co można by do nich wpuścić. Pewnie dam tradycyjnie 6 kirysów i co dalej?

 

Drugim pomysłem na to akwarium są proporczyki. Śliczne rybki tyle, że z afryki i tu nie wiem co można z nimi trzymać, aby biotop się zgadzał (chociaż kontynent ten sam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że sobie nie radzę ? Mchy mam od kolegi, kasował swoje akwarium to wziąłem je, a to, że są w takim a nie innym stanie to co na to poradzę? Wziąłem też inne rośliny o które pytałem bo ich nie znam.

Na logikę. gdybym kupił je w sklepie to znałbym ich nawy, a mam je z drugiej ręki.

Rośliny, które rosną w moim głównym zbiorniku mają się dobrze i nic im nie jest. Ryby to samo.

Kurcze czytajcie dokładnie co piszę. Później wychodzi, że zamiast akwarium mam jakieś gnijące bagno posting.php?mode=reply&f=101&t=54565#http://forum.superakwarium.pl/posting.php?mode=reply&f=101&t=54565#.

W głównym zbiorniku rosną mi : Anubisy anna, Żabienice, Cabomby, Corcombiera(tu mogłem się pomylić z nazwą, roślinę mam już bardzo dawna) 60l akwarium ma, trochę za małe jak dodam jeszcze rośliny od kolegi, rośliny które muszę odratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...