Jump to content

Kubeł do 100 zł ? a może inny.

StoneKnight
 Share

Recommended Posts

Witam.

Planuję w przyszył tygodniu zakup filtra do mojej 112-nastki,( akwarium będzie typu low tech) otóż czytałem wiele wypowiedzi na ten temat i najlepszym rozwiązaniem jest kupno kubła za 200 zł + -,-. Otóż mnie akurat nie stać na taki filtr, mój budżet to 100 zł.

Otóż rozmyślałem już nad dwoma filtrami: Aquael FZN-2 i Aquael Turbo 1000, na FZN-3 również myślałem lecz niestety opinie są złe jeśli chodzi o głośność pracy więc dla mnie odpada.

I tak w kółko się czyta i człowiek się gubi, podobno FZN-2 się nie nadaje, Turbo 1000 też bo we wew. podobno nie warto się bawić przy takim litrażu ... ;x

Otóż chciałbym już kupić pewny sprzęt żeby później nie miał problemu z filtracją, i późniejszym zmienianiem filtra na inny bo ten nie da rady ... ;/ Planowa obsada to 25 neonków innesa, 1+3/4 bojowników i kilka otosków / krewetek RC.

A więc proszę o pomoc, może jest kubeł do 100 zł ( ani gorsza więcej ) a może któryś z tych filtrów co wymieniłem ?