Skocz do zawartości

Molinezja sklejone płetwy.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od kilku dni molinezja ma sklejone płetwy.Zachowuje się normalnie ,ale ani razu nie widziałam ,aby je miała rozwinięte...

Co jest nie tak ?

 

litraż zbiornika:_60litrów

kiedy zbiornik został założony:_w lutym,po jednym restarcie

rodzaj/model filtra/czy jest włączony cały czas:_UniFilter 280 (aquael),_cały czas

gatunki i ilość ryb:_platka(3),_danio(4),_gupik(3)+(12)narybku,_3 molinezje_(wiem że zła obsada)

ilość/rodzaj roślin: 5 roślin,_m.in. kabomba,_moczarka itd

inne sprzęty: co2, napowietrzanie, grzałka itp.:_grzalka Atman1 +napowietrzacz

stosowane nawozy, pokarmy, preparaty itp. : tropical płatki,_mini granulki tropical ,mrożona ochotka, artemia mrożona, sól z tropicala

parametry wody (no2, no3, ph, kh, gh, po4 itp.) : ?

temperatura w zbiorniku : 27

jak wyglądają porządki w akwarium (podmiana wody, odmulanie, czyszczenie filtra)_-_czyszczenie filtra+czyszczenie dna,_raz w tyg 20% wody -_wymiana

post-14531-13685172533234_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że zła obsada?? Jest dobra :) Spróbuj zastosować lek na martwicę płetw.

 

Luna: A Ty spróbuj udzielać mądrzejszych rad i pisać poprawnie.

Obsada jest dobra. Nie tykaj mi bo mnie nie znasz jaśnie wielmożna moderator. Sama spróbuj udzielać lepszych rad, skoro krytykujesz tę obsadę. To są gatunki ryb, które mogą żyć razem w jednym akwarium a co więcej są wymieniane jako propozycje obsad. Nie wiedziałaś? Lepiej tu specom wychodzi krytykowanie a nie udzielanie pomocy. A to po pomoc ludzie się tu zgłaszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsada jest dobra. Nie tykaj mi bo mnie nie znasz jaśnie wielmożna moderator. Sama spróbuj udzielać lepszych rad, skoro krytykujesz tę obsadę. To są gatunki ryb, które mogą żyć razem w jednym akwarium a co więcej są wymieniane jako propozycje obsad. Nie wiedziałaś? Lepiej tu specom wychodzi krytykowanie a nie udzielanie pomocy. A to po pomoc ludzie się tu zgłaszają.

Sklejone płetwy mogą być objawem kilku różnych chorób. Dlatego zamiast rzucać na ślepo "lecz na martwicę" najpierw zadaje się konkretne pytania autorce tematu.

Poczytaj trochę zanim zaczniesz się unosić i pisać w taki sposób jak powyżej.

 

A z wycieczkami osobistymi i takimi tekstami zapraszam na pw.

Tego typu wypowiedzi na forum nagradzamy ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...