Jump to content

pytanie o nawóz porównanie

heksa1981
 Share

Recommended Posts

Dzięki bo własnie się zastanawiałem czy teraz nie kupić tego agua art carbo i zobaczyć co to jest i mieć porównanie jednego i drugiego . A mam jeszcze pytanko czy ten easy life profito jest dobry czy agua art classic bo może w końcu bym zaczął czymś nawozić jak myślicie ? Bo z nawozami prócz węgla to jeszcze nie próbowałem . ;)

dzięki wszystkim za podpowiedzi

Co do nawozów serii PG aqua art występuje jeden problem - nie wiadomo ile czego jest w tych nawozach - przy dawkowaniu musimy opierać się jedynie na tym co podaje producent - prawdopodobieństwo że to właściwe ilości jest niewielkie. Nawozy E.L - to moim zdaniem zdecydowanie lepszy wybór ponieważ skład ilościowy jest podany a oprócz tego nawozy te można policzyć np. na kalkulatorze zulixa i wiemy jaką rzeczywistą dawkę konkretnego pierwiastka podajemy. W sumie są tak samo dobrym rozwiązaniem jak stosowanie soli - tyle że są dwadzieścia razy droższe .

A cha to kupie jednak te z E.L bo z solami to daleko mi jeszcze jak czytam wasze przepisy z nawozami i nawożeniem to głowa puchnie hehe ;) ,ale w końcu i na nawożenie solami przyjdzie pora bo jak się już zacznie to trzeba wszystko wypróbować i cały czas się uczyć nawet na błędach bo wszyscy je popełniamy i wyciągamy wnioski . To dziękuje za podpowiedz i pozdrawiam .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...