Skocz do zawartości

Sklepy Leszno


riumakwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam. W Lesznie kilka sklepików jest postaram się je trochę opisać :) Nazw sklepów nie pamiętam ale podam dokładne lokalizacje :D

 

Sklep akwarystyczny przy ulicy Narutowicza (bodajże nr 50, tuż obok apteki):

Miły sklepik, przyjemna obsługa choć nie zawsze dobrze radzi :) Jeżeli akwarysta posiada "jako takie" pojęcie o temacie to nie będzie żadnego problemu. Często korzystam z tego sklepu ponieważ jest w uprzywilejowanej dla mnie lokalizacji :) Wybór zwierzątek średni/duży. Ubogi wybór mało popularnych roślinek. Rybki zdrowe, roślinki także, ale można czasami jakiegoś ślimaczka przynieść w zieleninie ale to standard :) Kameralny sklepik prowadzony przez Pana, który w biznesie "siedzi" kilkanaście lat :)

 

W reszcie sklepów bywam ale bardzo rzadko kupuję

 

Sklep zoologiczny na ulicy Szkolnej (koło Pl. Metziga):

Bardzo przyjemny sklep, zajmujący się akwarystyką i terrarystyką. Obsługa ma jako takie pojęcie na temat hodowli, z reguły można polegać na radach dawanych przez sprzedawcę. Wybór rybek duży. Zwierzątka wyglądają na zdrowe. Spory wybór roślinekpopularnych, trochę gorzej z tymi rzadszymi. Ogromny wybór dodatków (podłoża, korzenie, skałki) i akcesoriów oraz samych baniaków. Ogólnie sklep na plus trochę gorzej z parkingiem i dlatego rzadko tam bywam :) Ale mam zamiar to zmienić.

 

Sklep Egzotyka na ulicy Niepodległości 22 (koło sklepu komputerowego PCM):

Duży sklep, ogromny wybór ryb, chwastów, osprzętu i szkła. Miła obsługa. Ale nie jest tak kolorowo jak na to wygląda. Obsługa często się zmienia, jako takie pojęcie o akwarystyce. Jeśli szukamy sprzętu, asortymentu akwarystycznego, podłoża, korzeni itp. to ok. Jest w czym wybierać. Jeśli szukamy rybek i roślin nie polecam. Gołym okiem widać, że sklep przeznaczony na ilość nie jakość. Zresztą słyszałem już wiele niepochlebnych opinii na temat zakupionych zwierząt i roślin dlatego jeszcze nic tam nie kupiłem. Bywam tam czasami żeby sobie popatrzeć ale nic poza tym.

 

Mały sklepik przy Nowym Rynku (targ):

Może na samym końcu ale wcale nie najgorszy. Mały sklepik miłego starszego Pana. Skromny wybór sprzętu, rybek i roślinek. Możliwe, że na zamówienie coś mógłby Pan sprowadzić. Ale mały wybór niweluje jakość i profesjonalizm sklepikarza. Pan ma na prawdę szerokie pojęcie o temacie. Jeśli zaczynacie z akwarystyką i szukacie rady - walcie tam jak w dym. Pan na pewno wam doradzi i pomorze w dobraniu obsady. Byłem tam kilka razy ale tylko porozmawiać sobie z właścicielem. Zdecydowanie na plus :) Szkoda tylko, że skromny wybór bo gdyby asortyment w sklepie był większy byłby to najlepszy punkt w Lesznie.

 

 

Mam nadzieję, że komuś moja opisówa się przyda i pomoże w wyborze swojego sklepu w Lesznie :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...