Skocz do zawartości

[54L] w kierunku do holendra


michualex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium stoi od ponad roku ale przeszło tyle modyfikacji że nawet nie chciał bym tego zliczać :)

 

60x30x30

 

Oświetlenie

-3x15W 6500k

-1x15W 10000k

-1x24W 65000k

 

Do tego 2 wiatraki na lato w pokrywie jak zrobi się za gorąco.

 

Filtracja

-mini kani 120

 

Nawożenie

-EI

-Co2 butla

 

Podłoże

-AS II+ 10.8 kg

 

Roślinność

-mikrozorium

-parvula

-flame moss

-glosia

-zwartki

-ludwiga

-watrobowiec su.... :D

- no i czekam na Atlhernatere w te puste miejsce obok ludwigi.

 

 

Obsada

-20xGupik endlera

 

Kamienie to 10kg manetów

 

 

 

Sprzętu do zdjęcia no nie chce mi się wyciągać trzeba to przyznać. :D

 

Plany co jeszcze tu zmienić? Może wylecą mikrozoria i dam jakieś łodygowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zamiast gupików Endlera dałbym tu jakieś neony innesa lub jeśli będą krewetki to może galaxy ale to już Twój wybór. W kwestii roślin znawcą nie jestem ale szczerze to akwarium wspaniałe gratuluję ;)

 

Neony miałem i rasbory klinowe też i nie podoba mi się w tych rybach to że stoją na środku akwarium i pływają w miejscu.

 

 

A endlery latają mi wszędzie i jest przynajmniej jakiś ruch w tym akwa. Chociaż wolal bym obserwować zachowanie jakiś ciekawych pielęgnic no ale niestety to nie w tym akwarium.

 

Znowu na galaxy to mnie trochę nie stać :D tzn żal mi wydać tyle kasy. No i ciężko też by było z twardością dla nich.

 

 

Dasz jakieś fotki mieszkańców?

z tym jest ciężko bo nawet z ISO 400 i migawką na 100 przy przysłonie 3.2 bardzo ciężko je złapać i niestety obiekt zainteresować jest zamazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...