Skocz do zawartości

dziwna forma życia.[biała kropka ]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,dzisiaj przy obserwacji akwarium zauważyłem kilka dziwnych białych kropek[coś w kształcie wydłużonego jajka] ,na której zajduje się malutka czarna plamka. Nie przejmowałbym się tym gdyby to ustrojstwo się nie poruszało. Akwarium zalane ponad miesiąc temu z użyciem 50 % wody ze starego baniaka oraz nie mytym filtrem, po 3 tygodniach wyczyściłem filtr w wodzie akwariowej ,jedynie wymieniłem watę filtracyjną bo stara nie była zdatna do użytku. Jedyny mój minus był taki że dzień po zalaniu wpuściłem 2 kosiarki [akw 85l] kosiarki dostałem od znajomego z powodu wyjazdu do Holandii. Z góry uprzedzam że będą one u mnie do jego powrotu, wcześniej nie mam opcji ich oddania ,ponieważ sklepy ich nie przyjmują i mam pytanko czy te ustrojstwa są szkodliwe, oraz czy nie namnożą się na potęgę. Jeżeli są to jacyś nie pożądani goście to jak z nimi walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde próbowałem ,ale mam aparat dość starszej klasy. I niestety nic dosłownie nie widać. Są to malutkie białe stwory. Zauważyłem że jak są na roślinach to mają czarną kropkę ,a jak na szybie lekko pomarańczowe o kształcie jajka. Jeżeli ktoś posiadał by fotki różnych ''gadów'' które mogą pojawić się w akwarium to na pewno bym rozpoznał ,najlepiej fotką jak jest na szybie, roślinie. Z góry dziękuję.

 

Edit - ze znalezionych w internecie zdjęć to coś podobnego http://imageshack.us/f/188/dsc6345.jpg/ tylko z widoczna czarną kropką.

 

Luna: Dbaj o pisownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...