Jump to content

akwarium morskie 29 gal nowe


Recommended Posts

Witam .

Na wstępie chciałbym powitać wszystkich forumowiczów.

Po przeczytaniu wielu artykułów a także po wieloletnim doświadczeniu z akwarium słodkowodnym (w Polsce) postanowiłem założyć akwarium morskie.

W tej chwili przebywam w USA na studiach i postanowiłem spróbować.

Więc postanowiłem kupić takie oto akwarium co o tym myślicie http://www.petco.com/product/117958/Coralife-BioCube-PCLED-Fish-Tank.aspx?CoreCat=certona-_-ProductListTopRated_Fish_4-_-Coralife%20BioCube%20PC%2fLED%20Fish%20Tank-117958?

Do tego od pieniacz http://www.petco.com/product/108200/Oceanic-BioCube-Protein-Skimmer.aspx?CoreCat=Accessories_Product

Jeśli chodzi o żywą skałę dostałem propozycję że dostanę ją od kumpla z florydy a także żywy piasek z stamtąd oraz wodę z atlantyku co o tym myślicie czy to dobry pomysł ?

Co do zwierząt to zastanawiam się gdyż najpierw myślę o ekipie sprzątającej koralach i jakiś rybach ale nie wiem ile takich ryb korali i innych mogę do niego włożyć sztuk ?

I jakie proponujecie? Co do zakupów to będę robił je w tym sklepie co podałem linki do akwarium i od pieniacza. Czy coś muszę jeszcze dokupić jak będę kupować do tego?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...