Skocz do zawartości

[240L] Tęczanki


gruszkin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kondycja roślin wyśmienita - gratuluję :) Akwarium prezentuje się kapitalnie. Tylko ta ścieżka tak zarosła...a taka była ładna...amerkanska... ;) Cóż etap ścieżki w akwarium większość z nas musi przećwiczyć na sobie zanim dojdziemy do tego że to ...nie ma sensu :lol:

Ogólnie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi 6 warstw waty SERA i mogę powiedzieć że od tygodnia w sumie jest bardzo przeźroczysta. Szczególnie w świetle Ledów wieczorem jak kryształ się wydaje. A co do akwarium - marzy mi się takie zarośnięte - ale tylko Rotale mi się pną w górę, a blyxa to wręcz się rozpada - co prawda dopiero tydzień siedzi i może się odpije jak Cryptocoryna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam, po bardzo długiej nieobecności na forum, wracam z wiadomością że czas na zmianę aranżacji w moim 240l akwa. Dodam że mam zamówione już parę roślinek

lista :

cryptocoryne spiralis 

zwartka tropicka

microsorium pteropus

lotos red tiger  nakrapiany

PISTIA pływająca 

do tego jakaś żabienica bliżej mi nie znana

S.repens

 

Cześć lawy wyciągam i dodaje sporo drzewa. Cała obsada się zmienia. Myślę nad brzankami wysmukłymi denisona i sumatrzańskimi  chciał by, zostawić w tym akwa moje 10 teczanek które urosły na najładniejszą ozdobę tego akwa ale nie wiem czy zmiana aranżacji i reszty obsady im się spodoba. W środę planuję od rana się tym zająć także będą jakieś fajne foty :)

Edytowane przez gruszkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sobie czytam o tych brzankach, fajne są ale chyba jednak zostaną chyba  tylko te 10 teczanek 3 kosiarki i jakaś parka czegoś może skalarów.  

Wybieranie drewna trochę trwa po za tym jak chcę się od razu gotowe do akwa to to troszkę kosztuję także w następnym tygodniu raczej coś będzie, ale mam już rośliny i musiałem je już przyczepić do tego drewna co miałem pod ręką i to jeszcze nie jest efekt który chcę pokazać 

Edytowane przez gruszkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...