Skocz do zawartości

Krewetkarium -25 L


InfinityKrk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam akwarium 6-kątne (25, albo 30 L)

Chciałabym załozyć w nim krewetkarium, ile krewetek mogę do niego wpuścić? Chciałabym mieć w nim bojownika i ze 2 żabki akwariowe.

Jakie roślinki do niego wsadzić? Chcę mieć w nim dużo mchów i innych roślinek :)

Interesuje mnie subwasserstang( chyba tak sie to pisze :)) Czy on sie nadaje?

Jakie gatunki kreweci moge do niego wpuścić? Czy Red Cherry, Yellow i Blue tiger mogą żyć razem?

Dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krewetki tych gatunków będą Ci się ze sobą mieszać i powstaną bezbarwne, nieciekawe okazy.

Żabek bym nie dawała do tak małego zbiornika - zabrudzą Ci wodę - krewetki mogą chorować i padać i łatwiej będzie o glony.

Na bojownika moim zdaniem też za małe.

Najlepiej byłoby gdybyś podał wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bojownika moim zdaniem też za małe.

Najlepiej byłoby gdybyś podał wymiary.

Na jednego bojownika akwarum jest wystarczające, ale co do tego jeszcze pewności nie mam, ponieważ nie znam dokładnych wymiarów akwarium. Tak więc... czekam na wymiary...

 

No właśnie..o to też chciałam zapytać

Możesz mi coś doradzić?

Czyli, że jeszcze nie masz oświetlenia?

 

Jeśli to 25l lub 30l to polecam aquael deco light 11w 6500k, taką jak są w zestawach shrimp set i będzie ok

Albo 9W.

Do wyboru.

 

Edit:

No właśnie, lepiej jest hodować jeden gatunek, unikniesz skundlenia się krewetek i będziesz mogła cieszyć się jednym kolorem, bo później będą takie... brzydkie i szare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krewetki tych gatunków będą Ci się ze sobą mieszać i powstaną bezbarwne, nieciekawe okazy.

Żabek bym nie dawała do tak małego zbiornika - zabrudzą Ci wodę - krewetki mogą chorować i padać i łatwiej będzie o glony.

Na bojownika moim zdaniem też za małe.

Najlepiej byłoby gdybyś podała wymiary.

P.S.

Poprawiłem błąd.:)

 

No przydało by się podać wymiary akwarium.;) Co do krewetek wolał bym 1 gatunek w takim akwarium.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...