Skocz do zawartości

Odchody ryb. Jak się pozbyć?


Toster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Akwarium posiadasz od dwóch lat i zadajesz tak banalne pytania? Proponuję oddać te ryby które jeszcze żyją, wylać wodę a akwarium wynieść do piwnicy lub na strych i nie męczyć żywych stworzeń.

Nic dodać nic ująć.

 

Ja dodam +1 za spam. Mordimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi odchodami to też nie jest tak. ;) Ja miałem kiedyś dużego zbrojnika i bardzo duży korzeń,a jak wiadomo glonojady lubią ,a w zasadzie jest to ich podstawą diety jeść drewno. Miałem przez to pełno kup.Czyściłem co 4 dni ,a i tak pełno tego leżało choć wszystko żyło a rośliny pięknie rosły.Mój wujek to dopiero jest koksu czyści akwarium raz na rok(45l)i na dodatek mocno przerobione w tym dwa skalary :oops: . Żeby nie było widać syfu akwarium postawił na szafie więc tylko widać ryby i taflę wody. Nie da mu się przemówić do rozsądku :bije::cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zadbać o czystość, odmulać dno przy podmianach wody, odmulaczem, wężykiem czym wolisz. Jest to bardzo prosta czynność więc myślę że sobie poradzisz. ;)

 

 

Ja miałem kiedyś dużego zbrojnika i bardzo duży korzeń,a jak wiadomo glonojady lubią ,a w zasadzie jest to ich podstawą diety jeść drewno.

Może miałeś korniki i jadły Ci drewno? :) Bo ja nie słyszałem o zbrojnikach "jedzących drewno" Może chodzi o garbniki? Jeśli tak to się zgodzę. ;)

 

 

Myślę że autor już wie co zrobić aby pozbierać odchody. Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...