Skocz do zawartości

Orange mnie okradło!


Nikodem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś kończył mi się limit w pakiecie internetowym XXL. Więc wyłączyłem pakiet i kupiłem nowy. Przyszło potwierdzenie, potem patrzę a na koncie miałem 66zł a zostało 8zł. Pakiet kosztuje 15zł. Więc czemu ukradli mi około 50zł. Kiedyś miałem taką samą sytuację w T-mobile ale oni mi zwrócili pieniądze po paru godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale było włączone przesyłanie danych przez około 1 minutę. Ale nic mi się nie uaktualniało, nie siedziałem w necie. Przez ten czas jakbym coś ściągałem to by się ściągnęło ok. 5mb. ale za 50zł to by się ściągneło z 9mb. Więc raczej nie korzystałem z internetu poza pakietem. Jutro do nich pójdę i spróbuję to wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dzwonić i wyjaśniać.

 

Ja kiedyś składałam reklamację i niby się nie przyznali do błędu, ale dali 50 zł zniżki jednorazowo na abonament :)

 

Inna sprawa, że Orange to naciągacze ;)

Taaa a inni operatorzy to są super i jeszcze dają za darmo telefony i takie tam. Prawdę mówiąc to wszędzie jest tak samo. Trzeba patrzeć co się podpisuje, co się włącza, klika itp. itd. Nikodem masz na orange.pl możliwość obczajenia gdzie poszły Twoje pieniążki, wtedy będziesz wiedział co i jak i jak wydarzyło się coś czego nie chciałeś to możesz reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...