Skocz do zawartości

czy może..


driver_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ale wydawał sie że syjamski to będzie bo nie miał strzępiastych płetw a ogon miał długi lecz wąski i zaokrąglony dopiero zaczyna mu sie strzępić na końcu dlatego pytam bo myślałem że młode strzępiaste od małego juz mają postrzępione płetwy... Czyli pletwy mu sie jeszcze bardziej rozrosną i postrzępią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo nigdy bojków nie hodowałem tylko trzymałem w akwa,dlatego też nie jestem w stanie stwierdzić kiedy następuje proces strzępienia płetw,ale podejrzewam że przez pewien czas mają normalne płetwy jak to opisałeś ponieważ nigdy nie natknołem się na małe bojki z postrzępionymi płetwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a czy gdy stroszy ogon, to te "strzępy" są regularne? (tak mają crowntaile, ich ogony są tak jakby symetrycznie postrzępione)

może się zdarzyć, że gdy bojownik za dużo sie stroszy (np. cały czas widzi innego w sasiednim akwarium, lub swoje odbicie) to delikatne błonki płetw zaczynają się strzępić. jak długo kolega ma tego bojownika?

najpewniej byłoby gdyby się dało zdjęcie wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzępki są równe nie ma tak że widac jakieś odgryzienia płetw tylko ma takie ponacinane jakby żyletką równomiernie zdjęcie tego nie uchwyci bo narazie te strzępki są małe i tylko na ogonie...rozwinęła sie mu chyb też ta duża płetwa pod ogonem bo miał wcześniej mniejszą ogólnie chyba jest w dobrej kondycji bo pływa często mało odpoczywa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...