Skocz do zawartości

Jaka obsada do 112l akwarium


Martusia86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam takie pytanie dotyczące obsady mojego akwarium 112l, jest w nim piasek bazaltowy, rośliny, filtr, grzałka, oświetlenie, 2 duże kamienie.

w tym akwarium są już rybki i chciałabym się dowiedziec czy ta obsada może byc czy coś wymienic lub oddac i co jeszcze ewentualnie mogłabym kupic.

- 2 gurami dwuplamiste

- 2 prętniki

- 2 pielęgniczki ramireza

- 3 molinezje

- 4 gupiki i 3 małe

- krewetki

- 7 neonek inessa

- 2 zmienniaki plamiste

- 2 piskorki

- ślimak Anentome Helena

 

nemo130: Pisownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja żadnego Zbrojnika nie mam w akwarium??

 

 

nemo130: I polskie znaki diakrytyczne.

 

Mam niestety coś z klawiaturą i nie działają mi niektóre polskie znaki, a te które działają nie podkreślają mi się na czerwono, więc!!!!

 

W tym temacie niema taryfy ulgowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszały mi się tematy, przepraszam, tego postu nie bierz pod uwagę.

To było przeznaczone do tematu w galerii. Przy ponad tysiącu napisanych postów zdarzają się takie błędy.

 

To co masz to za dużo i w złych ilościach na 112 litrów.

 

O heleny mi chodzi w sensie, że skasują świderki, które są istotne dla dobrego stanu podłoża i roślin.

 

I tak jak pisałem, obecna obsada ma różne wymagania co do wody i nie zapewnisz im warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to proszę napisac co mogę zostawic, a co oddac. Opis co posiadam w 112 l jest wyżej :)

 

Do modów: Właśnie nie mam c z kreską, więc proszę przestac mi pisac o pisowni!!

 

nemo130: Pewnie masz kartę graficzną ATI, ten problem da się wyeliminować.

Poza tym pisownia ostatni raz upominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłam o radę jakie mogę rybki zostawić, a każesz mi wszystko wymienić... Po za tym, te rybki były w dwóch innych akwariach... Neonki na pewno nadają się do tego litrażu, więc prosiłabym żeby mi ktoś doradził co mogę zostawić a co najlepiej się pozbyć... Zależy mi na ramirezkach, neonkach i prętnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...