Jump to content
Sign in to follow this  
qwertyui666

Akwaryści Złotów/Piła

Recommended Posts

Witam. :D

Czy ktoś z forumowiczów mieszka w wyżej wymienionych przeze mnie miejscowościach? Jeśli tak to mam pytanie: gdzie zaopatrujecie9 się w ryby? Rośliny?

W Złotowie kiepsko ze sklepami. Już nie raz się spotkałem z rybami chorymi w akwariach, kiepska obsługa. Ja zawsze kupuje w sklepie koło przychodni weterynaryjnej As, ul. Mieszka 1 17 (bilsko Nomi). Fachowa obsługa, zdrowe rybki i przede wszystkim duży wybór.

A byłem niedawno właśnie u tamtego pana :) co prawda na chwilę po pokarm, ale skoro sklep godny polecenia to go napewno odwiedze :) A poza tym sklepem nie ma nic w okolicy? Może ktoś z Was handluje nadmiarem roślin? :)

Generalnie ten na Mieszka I jest ok, chociaż też nie do końca. Tak czasami jak się przysłuchałem jego rozmowom z klientami to też wciska wszystko i gdzie popadnie, no ale z czegoś musi żyć chłopina ;)

Ale i tak będę też tam chodził, bo ma najtańsze mrożonki w Pile, no i pogadać można, bo społeczność akwarystyczna jest w Pile bardzo ograniczona, tzn pochowana gdzieś po kątach i nie chce się ujawnić ;)

Najbardziej z cenami jadą w tym sklepie koło bandy złodziei tzn ZUSu. Chociaż jak weźmiesz trochę rzeczy to rabat dadzą sami z siebie, bez proszenia.

"qwertyui666", nie potrzebujesz jakiś mchów, bo mam właśnie na sprzedaż spore porcje, i parę sadzonek jakiś roślin?