Jump to content
Sign in to follow this  
qwertyui666

Akwaryści Złotów/Piła

Recommended Posts

Witam. :D

Czy ktoś z forumowiczów mieszka w wyżej wymienionych przeze mnie miejscowościach? Jeśli tak to mam pytanie: gdzie zaopatrujecie9 się w ryby? Rośliny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Złotowie kiepsko ze sklepami. Już nie raz się spotkałem z rybami chorymi w akwariach, kiepska obsługa. Ja zawsze kupuje w sklepie koło przychodni weterynaryjnej As, ul. Mieszka 1 17 (bilsko Nomi). Fachowa obsługa, zdrowe rybki i przede wszystkim duży wybór.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A byłem niedawno właśnie u tamtego pana :) co prawda na chwilę po pokarm, ale skoro sklep godny polecenia to go napewno odwiedze :) A poza tym sklepem nie ma nic w okolicy? Może ktoś z Was handluje nadmiarem roślin? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie ten na Mieszka I jest ok, chociaż też nie do końca. Tak czasami jak się przysłuchałem jego rozmowom z klientami to też wciska wszystko i gdzie popadnie, no ale z czegoś musi żyć chłopina ;)

 

Ale i tak będę też tam chodził, bo ma najtańsze mrożonki w Pile, no i pogadać można, bo społeczność akwarystyczna jest w Pile bardzo ograniczona, tzn pochowana gdzieś po kątach i nie chce się ujawnić ;)

 

Najbardziej z cenami jadą w tym sklepie koło bandy złodziei tzn ZUSu. Chociaż jak weźmiesz trochę rzeczy to rabat dadzą sami z siebie, bez proszenia.

 

"qwertyui666", nie potrzebujesz jakiś mchów, bo mam właśnie na sprzedaż spore porcje, i parę sadzonek jakiś roślin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×