Jump to content
Sign in to follow this  
Heniutek

Rybie pedicure:)

Recommended Posts

Dobre, dobre :D Ale ten facet to ma takie brzydkie pazury, że chyba musiałby z miesiąc tam siedzieć z tymi rybami ;)

Ciekawe czy w Polsce jest cos takiego.

fu! Co za paznokcie :shock:

Ja bym tak nie mogła, nogi w wodzie i takie małe śliskie i łaskoczące po nogach zawalają xP Albo glonek jak się przyssie :o

Biedne rybcie.

biedne rybki :(

a branka sum. chyba miała obciąć paznokcie :)

Dawno nie widziałam czegoś równie obrzydliwego, te jego pazury, tam powinny pływać piranie, może poradziły by sobie.

Też właśnie pomyślałam o piraniach xP

Albo jakieś mutanty :D

i tak przepływają między palcami... Fu!

Mogli by tam wpuścić dorosłą arowanę :lol:

to ryba stosowana w leczeniu chorób skóry, podobno b.skuteczna. Czy obrzydliwe?? dla mnie nie

do takich szponów to by sie przydało stadko piranii nie miał by już problemu ze stopami :D :aniol_diabel:

Heniutek zapomniałeś opisać pojemność, oświetlenie, rośliny, nawożenie to akurat widać nie trzeba opisywać... heheheh

wydaje mi się że tu nie chodzi o pedicure a leczenie chorób skóry - np łuszczycy. pazury tu nie mają nic do rzeczy

fire masz rację , Gara Rufa jest rybą która podobno działa leczniczo na skórę. Wystarczy wpisać w YT gara rufa i jest pełno filmików z całymi basenami wypełnionymi tymi rybkami :)

Tylko ciekawe czy jest to dobre dla tych ryb... :roll:

A dlaczego nie, ktoś im stopy do pysków na siłę pcha? Tak myślisz? Ryba najedzona, człowiek zadowolony:)

Obrzydliwe? A naucrates ductor? wyjada pasożyty u rekinów...natura ludzie, natura:) A że człowiek wykorzysta rybę w jakimś celu...np. dla zdrowia, pozbycia się martwego naskórka...to ma być obrzydliwe? W Polsce jest kilka salonów odnowy z tymi rybami i ludzie chwalą sobie te zabiegi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this