Jump to content

samica bojownik

Recommended Posts

Dostałam od koleżanki samice bojownika (chciala ja wyrzucić do sedesu ale nie pozwoliłam) została pogryziona przez samca i chyba przez złe warunki, które miała w kuli zaczęła robić się biała. Czy ktoś wie jak moge leczyc tą rybke? zakańczam zdęcie.

PS: nie sugerujcie sie kolorem wody za kula siedzi maskotka i to od niej woda jest żółta.

najpierw to ty bys musiala ja z kuli wyciagnac masz przyklad tej samicy,daj ja do akwa z 25 litrow i sama sobie powinna dac rade trzymaj ja samom to sie prawdopodobnie wykuruje sama ;)

Tylko widzisz koleżanka ja trzymała w 5l kuli z innymi rybami a ja mam 10l kule i trzymam sama niestety nie mam wiekszego zbiornika aby ja włozyć moje AQ ma 25 ale tam mam inne zdrowe ryby

Rybka wygląda fatalnie. Dobrze by było gdybyś miała prostokątne akwa chociaż 10l dla niej.

Co jest potrzebne? Akwarium z grzałką i filtrem. Bojowniki lubią temp 25-28st, w tym przypadku przydała by się temp nawet 29-30st, ale podnoszona stopniowo codziennie o 3st. Ważne są też regularne podmianki i dbanie o jakość wody - możesz użyć nawet wody mineralnej niegazowanej. Poprawa warunków powinna ją trochę wzmocnić.

pompkę w kuli umieściłam gorzej z temp. podmieniam wodę i staram się żeby była ok 28stopni.

Mam nadzieje ze odzyska swoje niebieskie kolorki bo naprawde jest śliczna w naturalnych barwach

Share

• Create New...